Jakie karnisze?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lipca 2010, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamierzam kupić karnisze. Zastanawiam się jednak z jakiego materiału będą najlepsze? Drewniane, metalowe... Doradźcie. Chciałabym aby były one ładnym elementem ozdobnym okna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2010, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przepadam za karniszami metalowymi świetnie wyglądają i są praktyczne. Teraz generalnie są hitem sezonu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2011, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

My polecamy metalowe, a dokłądnie galwanizowane. To jest nowoczesny trend w ostatnich latach. Wszystko zależy od gustu, ale plastiki poszły już w niepamięć. Możecie zerknąć na naszej stronie www.KarniszeSklep.pl może coś Wam się spodoba;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2011, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem karnisze metalowe są fajniejsze, dają lepszy efekt dekoracyjny. są droższe od drewnianych, ale myślę, że o wiele trwalsze (rodzice mają drewniane i są pewne odkształcenia..). Fajnym elementem mogą być ozdobne zakończenia na końcach szyn. wzory są przeróżne - można dobrać do każdego wnętrza! W jakim stylu chciałabyś urządzić pokój/mieszkanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2011, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z przedmówcą, również uważam, że metalowe teraz mają swoje pięć minut, w sumie dlatego właśnie w tym momencie na nie kładziemy nacisk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2011, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Są różne rodzaje karniszy. Mogą być drewniane lub metalowe. Ostatnio ciekawym rozwiązaniem wydają się być karnisze linkowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2011, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

karnisze linkowe są nowością, ale należy jedno odpowiednio dobrać do wnętrza. Krótko mówiąc nie wszędzie się nadają. Karnisze Metalowe-http://www.KarniszeSklep.pl tu mają przewagę, są bardziej uniwersalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolenniczką karniszy metalowych, potrafią zaskoczyć wzorami, kolorystyką i na koniec dają niesamowity efekt w wykończeniach wnętrz. Jedyną wadą to dość duża kwota jaką trzeba zainwestować w taki karnisz, no ale czego się nie robi dla wnętrza i naszego lepszego samopoczucia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2011, 23:19

Zgadzam sie: good 1 bad

Mi się też metalowe bardziej podobają tylko jedne kiedyś przy pryskaniu kwiatków zostały popryskane wodą i mi powychodziło na nich pełno plamek od rdzy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >