Jakie kolektory słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 lipca 2015, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja myslalełem poważnie nad zakupem kolektorów, ale zabrakło mi siły na załatwianie wszystkich formalności. Dlatego też ostatatecznie kupiłem piec na biomasę od http://kolton.pl/ i mam idealnie ogrzewanie domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jakich znowu formalności? kupujesz, montujesz i grzejesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2015, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marek-bud napisał: W tym poradniku można poczytać o dofinansowaniach



viessmann.pl/content/dam/internet-pl/pdf_documents/poradnik_
kolektory/Kolektory_z_dotacja_2014_04.pdf



Natomiast w dziale Ekologiczne źródła energii można
poszukać firm które takie kolektory nam zamontują.


Witam,
zmieniliśmy stronę internetową, dlatego link już niestety nie jest aktualny, ale korzystając z okazji, chciałem polecić inne urządzenia, które również przygotowują ciepłą wodę - pompy ciepła do cwu - alternatywa, a jak twierdzą niektórzy konkurencja dla kolektorów słonecznych. Zachęcam do zapoznania się z naszą nową stroną np podczas czytania własnie o takich urządzeniach jak pompy ciepła do cwu
http://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne /pompy-ciepla/pompy-ciepla-do-cieplej-wody-uzytkowej/vitocal -060-a.html
A jeśli macie jakieś pytania to zachęcam do zadawania pytań!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2016, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o panelach fotowoltaicznych? Ostatnio wpadła mi w ręce oferta tej firmy: http://elve.pl. Ktoś coś o nich słyszał?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Paneli fotowoltaicznych ciężko nie lubić : ) A co do Elve to składa się tak, że tak, slyszalem - mam stadnine koni i powaznie sie nad nimi zastanawiam, podobno fachowo montuja i powinno sie zwrocic przed końcem 10-letniej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto się skontaktować z Bison Energy ze strony bisonenergy.pl. Ja z ich usług korzystałem i nie narzekam. Robią audyt, wizualizację, można się też u nich w biurze na taką pokazową instalację umówić i obejrzeć sobie jak to wszystko działa. Nie ma pytań które by zostawili bez odpowiedzi, ja się w każdym razie czułem u nich bardzo pewnie i bezpiecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Póki co sobie chwalę obsługę w hurtownie Swatt, zobaczymy jak to pójdzie dalej. Generalnie mają wszystko co potrzebne firmom instalacyjnym i to nie tylko tym które działają w segmencie odnawialnych źródeł. Ja u nich zaopatrzenie robię głównie na pompy ciepła, mają wszystkie rodzaje plus cały osprzęt. Na stronie swatt.pl po lewej stronie są dość przejrzyście wypisane kategorie instalacji jakie sprzedają.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej kupić kolektory, które miałyby w miarę możliwości jak największą sprawność.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2019, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zorientuj się czy w Twojej miejscowości nie ma dopłat do kolektorów słonecznych. W różnych miejscowościach prowadzą takie akcje. A porady o tak jakie kolektory szukaj u profesjonalistów. Może ktoś podrzuci jakiś artykuł?



sterowanie oświetleniem

Ten post był edytowany przez dnia: 16 października 2019, 12:25
Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2020, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

buy sumycin online neurontin gel buy generic plavix online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 142 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >