Jakie kołki do ściany gipsowej ?

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

26 września 2012, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Mam pytanie. Kupiłem uchwyt do telewizora z wysięgnikiem i chciałbym się dowiedzieć na jakie kołki go zamocować do ściany.
Mieszkam w bloku wybudowanym w latach 90, są dwa typy ścian, nośne (betonowe) i działowe - gipsowe (nie karton gips, tylko taka stara działowa ścianka o grubości 9-10 cm). Na tej właśnie ściance chcę zawiesić telewizor. Jakie kołki będą najlepsze ?
Wysięgnik jest mocowany na 6 śrub, a telewizor waży 15 kg.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2019, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie coś od bardzo dawna było mi potrzebne.Na pewno taka wiedza jest mega ciekawa.

___________________________________________________________< br /> Brunette ladies

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2019, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbym ja to wiedział to na pewno bym powiedział.Taki jestem i nigdy się nie zmienię.

______________________________________________________
usługi wysokościowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...
  • Jakie pustaki? Liczba postów: 131 Grupa: Stawiamy śc... Dla planowanej w Olsztynie szukam niezawodnej firmy do wywozu gruzu, która mogłaby sprostać wymaganiom projektu komercyjnego. Czy firma Zamów-Kontener https://z...
  • Fototapety i inne. Liczba postów: 1193 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowani...
  • Wilgoć w ścianach Liczba postów: 4 Grupa: Stawiamy śc... Wilgoć na ścianach to poważny problem, którego nie powinniśmy bagatelizować. Im wcześniej wykryty - tym szybciej można z nim zawalczyć. Trzeba jednak znaleźć pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >