Jakie kolory pasują do srebra?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

21 czerwca 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki kolor ścian w pokoju będzie pasował, jeśli większość dodatków będzie w kolorze srebra? Mam się do końca tygodnia określić jaki kolor ścian chcę. Mam kupione wiele srebrnych dodatków, jak np. żyrandol, lampka, ramki na zdjęcia, doniczki i różne ozdoby. Myślę nad Dekoral Fashion "Żakardowy Amarant". Macie jakieś pomysły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2017, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj.
Bardzo cieszy nas ten wybór. ;) Żakardowy amarant to idealny odcień dla osób ceniących sobie odważne rozwiązania. Intensywny kolor będzie stanowił idealne tło dla srebrnych dodatków. Zastanowiłabym się jednak nad malowaniem wszystkich ścian na tak wyrazisty kolor. Odcienie takie mają to do siebie, że mogą szybko się znudzić. Myślałaś o tym, żeby pomalować ściany na nie jeden ale dwa kolory? Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń. Ponadto nie będzie zbyt ciemno i przytłaczająco. Zestaw różowy odcień amarantu z delikatną i jasną barwą. Mam dla Ciebie kilka propozycji: jedwabny popiel, naturalna bawełna, perłowa organza. Efekt? Ciekawie i z charakterem! ;) Dla ułatwienia skorzystaj z naszej aplikacji Wizualizer 2.0 – to przydatne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób możesz zobaczyć jak będą wyglądały wybrane kolory z naszej palety w Twoim mieszkaniu.

Ekspert Dekoral

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2017, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Czerń mega pasuje, ale całego mieszkania tak nie przemalujesz (ale jedna ściana czemu nie).

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >