Jakie kryteria przy wyborze czujnika gazu/ czadu ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 listopada 2008, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakimi kryteriami powinienem się kierować przy wyborze czujnika czasu? Chcę go zamontować w swoim domy. Wprawdzie nie sądzę żeby coś się stać miało ale jednak przezorny zawzse ubezpieczony. Mały wydateczek a spokojniejsze sn będą nocą. Uprzejmie proszę o waszą pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2009, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Przede wszystkim odradzam kupowania takich rzeczy w hipermarketach. Czujnik czadu powinien mieć przede wszystkim atest przeciwpożarowy,charakteryzować się działaniem elektromechanicznym, alarmować sygnałem dzwiękowym o rozładowaniu baterii, lub awarii, alternatywnym od elektrycznego żródle zasilania, głóśnym alarmem i niewielką wagą oraz rozmiarami. Każda fachowaekipa.pl
powinna ci go zamontować, albo możesz zrobić to sam. Polecam czujnik Gazex - polska produkcja na japońskich opodzespołach.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2012, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Znowu zima i znowu we wiadomościach informacje o zaczadzeniach. Ja wiem, że liczy się każdy grosz, ale może warto odżałować parę złotych i kupić dobry czujnik - życie jest więcej warte. Ja za swój czujnik tlenku węgla (czadu) dałem 54 zł, unikałem allegro i kupiłem w sprawdzonej firmie www.barracuda.sklep.pl Uważam że to nie dużo w zamian za spokojny sen mój i moich dzieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2013, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o czujniku czadu,to oczywiście nalezy zamontowac go w kotłowni,tam gdzie występuje największe ryzyko pojawienia się go,w innych miejscach nie ma za bardzo sensu. Polecam szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.


wwww.Alarmserwis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki czujnik to nie duży wydatek, koszt w granicach 70-120 zł. Tylko jak właściwie powinien zostać zamontowany, żeby spełniała swoje zadanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2013, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Powietrze w domu powinno być monitorowane nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i życie.Czad jest po prostu groźny i co roku w serwisach informacyjnych pojawiają się nowe informacje o zaczadzeniach.Polecam artykuł http://dominteligentny.pl/2013/czujnik-parame trow-powietrza-w-nowoczesnym-domu/?difrom=news

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to nabyłam po prostu u specjalistów u http://www.kominiarz.biz.pl/ oni mi doradzili co wybrać, zajęli się też montażem czujnika

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My skorzystaliśmy z polecenia znajomych. Mamy coś takiego: http://instalaton.pl/abax/499-bezprzewodowa-c zujka-dymu-i-ciepla-asd-110.html Bardzo zależało nam, żeby był bezprzewodowy, bo pomyśleliśmy o nim, oczywiście, na końcu! Ale udało się - wszystko działa, a czujnik się sprawdza!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeczytaj sobie ten blog : http://blog.chelchowski.pl/2017/05/15/czad/ tutaj masz trochę na temat czadu i jak się odpowiednio zabezpieczyć przed tym cichym zabójcą. Warto na to uważać jak ktoś ma jakieś piece kominki coś w domu to tym bardziej powinien uważać na ten czad

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki czujnik musi być naprawdę wysokiej jakości. Lepiej jest więc w tym przypadku nie oszczędzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.
  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 47 Grupa: Innowacje w... Sprawdź sobie funkcje Berberis. Ten system zapewnia w zasadzie wszystko. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Musicie to wszystko tylko sensownie poukładać. N...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >