Jakie krzesła do jadalni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2010, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam jakichś ciekawych wzorów krzeseł do jadalni. Mam nowoczesne wnętrze więc potrzebuję czegoś fikuśnego :D Macie jakieś pomysły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 11:51

Pomysłów własnych nie ale za to zdjęcia mamy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2010, 11:25

Cóż nie z mojego punktu widzenia to nie są nowoczesne krzesła. Mi osobiście obecne trendy kojarzą się z metalem i jego połączeniami z aluminium czy plastikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 14:16

dokładnie, daleko im do nowoczesności. może uznacie to za reklamę, ale nowy katalog IKEA (już są :) ) oferuje duży wybór na prawdę fajnych, i jak to określiłaś - fikuśnych :) krzeseł do jadalni

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 10:19

To zależy co dla kogo jest nowoczesnością :) Dla mnie jest bezsensu kupowanie nowoczesnych krzeseł do jadalni jeśli wystrój całkowity temu nie odpowieda

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2010, 15:20

Proponuje HENDRIKSDAL z naszego asortymentu. W razie nie trafienia w Twój gust na pewno znajdziemy coś innego:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2010, 21:10

Podoba i się to krzesało na trzech nogach, zresztą lubię nietypowe rozwiązania i na takie stawiam. Patrzcie co znalazłam http://www.budnet.pl/forum/Jakie_krzesla_do_jadalni,t=45234. html Zupełnie nieprawdopodobne krzesła. Wnętrze raczej eleganckie, ale dzięki tym krzesłom staje się nietypowe, zabawne, ale w dobrym guście.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 14:08

polecam katalog produktów http://mebleiwnetrza.pl/katalog-produktow/pomieszczenie/Jada lnia/Krzes%C5%82a+%5Bjadalnia%5D/1 ja ostatnio urządzałam kuchnię i tam znalazłam coś odpowiedniego dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 16:21

A w jakim klimacie utrzymana jest Twoja jadalnia? Jaki masz stół? Co dla Ciebie znaczy coś fikuśnego? Styl nowoczesny cechują geometryczne kształty, proste fronty mebli, metal i szkło. Styl ten złośliwi nazywają ascetycznym, gdyż jego cechami charakterystycznymi są minimalizm i prostota formy. Meble kuchenne charakterystyczne dla stylu nowoczesnego wykonane są z takich materiałów jak: drewno, fornir, MDF foliowany, arylowany lub po prostu lakierowany. Styl nowoczesny determinuje gustowne połączenie mebli z surowym wzornictwem urządzeń AGD, stali i szkła.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 21:40

Ciekawe wzory krzeseł do jadalni znajdziesz tutaj
http://www.eccelent.pl/kategoria,15

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Płyty Solne Liczba postów: 15 Grupa: Ciekawe pom... Bardzo podoba mi się ten pomysł i bardzo chciałabym posiadać ścianę solną we własnym domu. Rozmawiałam już na ten temat z mężem i na pewno w to zainwestujemy. h...
  • Brzydki zapach w łazience. Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli winą są rury, to zdecydowanie przetkanie powinno znacznie pomóc w tej kwestii.Dj znać na forum czy pomogło, będziemy czekać na Twoją odpowiedź.
  • dobry Szklarz Wrocław Liczba postów: 7 Grupa: Ciekawe pom... My wiele razy korzystaliśmy z usług szklarskich w firmie 123szklarz.pl. Zakład oferuję szeroką gamę usług związaną z obróbką szkła oraz jego montażem. Firma of...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 346 Grupa: Ciekawe pom... Warto skorzystać z wycieczki na Węgry z Bieszczad :) To ciekawe, bo można zwiedzić dwa różne światu za jednym razem!
  • Prysznic do łazienki z funkcją smartcontrol Liczba postów: 10 Grupa: Ciekawe pom... Mam prysznic z funkcją smart control, ale on niedawna bo dopiero miesiąc temu zamówiłam również na łazienka plus. Jedynie co mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19274 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >