Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸

18 listopada 2016, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o meble czy to do biura czy domu, to warto postawić przede wszystkim na ich wysoka jakość i solidność wykonania. Jeżeli mają przy tym także piękny desing to tylko na plus, zobaczcie nasze kolekcje z www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuję meble wyłącznie w sklepie internetowym agaty nie dość, że ceny są niższe, to do tego wybór jest znacznie większy, nie wspominając o tym, że to spora oszczędność czasu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas sporo dokumentów trzymamy w takich specjalnych szafach http://szafymetalowe.net.pl/oferta/szafy-kart otekowe/ wygodnie jest coś znaleźć jak potrzeba, wcześniejsze rozwiązania nie spełniały wymagań.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie osobiście bardzo podobają się meble skandynawskie, takie jak te dostępne w https://hoom.co/ . Przede wszystkim bowiem cechuje je ciekawa stylistyka, a co więcej są one robione ręcznie, z największą dbałością o szczegóły. Dzięki temu prezentują się bardzo ładnie, a przy tym są solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Stół w jadalni niedawno kupowałam przez stronę mebel-partner.pl. Bardzo solidna i estetyczna drewniana konstrukcja. Prezentuje się genialnie i mogę powiedzieć, że stół dużo zyskał już po ustawieniu w domu względem tego co było widać na zdjęciach na stronie sklepu. Takie zakupy lubię, bo zazwyczaj ten efekt jest odwrotny...;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój stół był kupiony w Agacie, świetny jest, teraz zamierzam do jadalni kupić narożną szafkę z barkiem, którą tez wypatrzyłam w tym salonie

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętam jak meblowaliśmy naszą jadalnię, żona upatrzyła sobie w gdmmeble.com stół i krzesła, najpierw byłe przeciwny ale przecież żonie zawsze się ustępuje. Powiem, że ta kobieca intuicja i pomysłowość w aranżowaniu nie zawiodła, to był strzał w 10-tkę. Naprawdę jak to wszystko ustawiliśmy wygląda to bardzo ładnie. Możecie sobie zobaczyć, oni naprawdę mają tam piękne i w sumie niedrogie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2017, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno kupowałam sobie szafę ale miałam problem bo nie bardzo wiedziałam, gdzie szukać porządnych mebli. Trafiłam wtedy na artykuł na http://sprzedajemy.pl/poradnik/meble-gadzety- ikea-co-warto-kupic-taniej-z-drugiej-reki-art1672 który pomógł mi się nieco odnaleźć w tych kwestiach i rozjaśnił nieco sytuację.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozważam zakup dwóch nowoczesnych foteli wiszących ze sklepu http://www.designer.ski/pol_m_Fotele_fotele-w iszace-184.html. Takie fotele w salonie dają niesamowity efekt. Pasują do wystroju nowoczesnego wnętrza. Jak Wam się podobają

Ten post był edytowany przez Paweł1985 dnia: 22 lutego 2017, 12:01
Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem, że meble najlepiej jest kupować w sieci. Niedawno byliśmy w kilku tych sieciowych salonach i niestety ale wszędzie jest to samo, niema nic ciekawego i oryginalnego. Urządzamy teraz nasz salon i żonie zamarzył się taki stół ze szklanym blatem ze szkła hartowanego, trochę poszukaliśmy i udało się w gdmmeble.com jest tak duży wybór, że w pierwszej chwili żona nie widziała który wybrać. Koniec końców padło na stół Mistral. Pomogli dopasować krzesła i w sumie powiem Wam, że wyszło bardzo ładnie, a stół stał się prawdziwą ozdobą salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >