Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2017, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo osób kupuje teraz jasne meble.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2017, 05:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne meble z jednej strony są oryginalne i to trzeba im oddać, natomiast z drugiej są też mało praktyczne i stosunkowo szybko się brudzą. Kilka ciekawych kolekcji mebli w rozsądnej cenie możecie znaleźć również na www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy chyba wybiera takie meble, jakie mu się podobają

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, w pierwszej kolejności powinniśmy wybrać takie meble jakie się nam podobają, ewentualnie poczekać a dołożyć do pięknych, drewnianych mebli zamówionych na wymiar. Jakość powinna być zdecydowanie najważniejsza.

www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2017, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie ważne było, żeby meble byly dobrze wykonane i nie zaczely sie rozpadac po roku. Chcialam tez, zeby byly modne i nowoczesne, dlatego zdecydowalam sie z mezem na zakupy w salonie Agata. Tam znalezlismy wszystko, co nas satysfakcjonowalo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie samo zdanie. Żałuję, że przyoszczędziłam na kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję meble w nowoczesnym stylu - są bardziej eleganckie od innych, a wnętrza z takimi meblami bardziej estetyczne i przestronne. Na edinos.pl jest trochę takich mebli, jak taki regał schodkowy https://www.edinos.pl/regal-schodkowy-maleo-4 x-bialy - do salonu nadają się w sam raz.

Ten post był edytowany przez wiolaa7 dnia: 7 października 2017, 17:19
Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dobrych i solidnie wykonanych meblach naprawdę nie ma sensu oszczędzać, bo to w końcu inwestycja na lata. Jeżeli szukacie mebli do swojego domu w rozsądnych cenach to polecam zerknąć na www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2017, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem podobnego zdania. Co z tego, że zaoszczędzimy i kupimy sobie meble tanie ze sklejki, jak takie meble z czasem zaczną sie psuć oraz wyglądać źle (sklejka może się odklejać - szczególnie na brzegach).

Ciekawe meble skandynawskie ma sklep Meblarnia:
http://meblarnia.com.pl/styl-skandynawski

Meble wykonane z prawdziwego drewna w niewielkich polskich manufakturach (pomimo tego ceny nie są takie wysokie).

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2017, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam już różne meble. Na pewno nauczyłam się, że należy wydać więcej, aby kupić meble naprawdę wysokiej jakości. Uczyłam się na błędach. Tanie meble wytrzymywały u nas 1-2 lata. Poza tym nie da się ukryć, że wyglądają tandetne. Teraz wpadły mi w oko meble Klose, te w nowoczesnej wersji. Odwiedziłam niedawno salon tej marki w Nowe nad Wisłą i zakochałam się :) W ogóle jakość wykonania jest super. Wcześniej nigdy nie miałam produktów tej marki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >