Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  29 30 31 32 33  ▸  ▸▸

8 maja 2018, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

meble aluminiowe to must have tego sezonu, są trwale i pięknie wyglądają
http://www.archidesign.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj mało kto decyduje się na typowo drewniane meble. Raczej króluje płyta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2018, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może właśnie to błąd bo cierpi na tym przede wszystkim jakość mebli, tutaj polecam wybrać te zestawy i komplety które faktycznie czymś się wyróżniają, zresztą warto sprawdzić na www.ASmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą jakość mebli metalowych prezentuje firma http://dcd-lab.pl - produkują sprzęt do laboratoriów, tak więc można być spokojnym o wytrzymałość i jakość! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o meble do kuchni to najlepsze są chyba meble na wymiar. Nie kupujcie mebli w sieciówkach bo są beznadziejne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2018, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem według mnie są meble z litego drewna. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem mebli drewnianych to polecam wam zgłosić się do www.meble-kd.pl Mają świetne meble w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne i stylowe meble do domu znajdziecie w ofercie firmy www.mebleswiata.eu Polecam wam zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą. Dzięki nim nadałem swojemu mieszkaniu niepowtarzalny styl.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2018, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne meble wykonane z wysokiej jakości drewna znajdziesz w ofercie www.meblezamosc.eu. Ja wybrałem biało czarne meble z połyskiem. Wyglądają bardzo elegancko i ciężko je zabrudzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2018, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne meble? To moim zdaniem zdecydowanie wizyta w http://emfor.pl/ jest tu wskazana. Wykonują kuchnie, zabudowy, meble nietypowe, meble biurowe. Mają pomysły i wiedzą, jak to wszystko sprawnie zrobić, aby było i ładne i praktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2018, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble to nie jest zakup na kilka chwil. Powinien być na lata. Włąśnie dlatego warto zdecydować się na solidne i trwałe meble. My zdecydowaliśmy sie na zakup w http://rustikal.pl/ - są bardzo ładne przy okazji i doskonale pasują do naszego wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych mebelków i z obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  29 30 31 32 33  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 475 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >