Jakie meble będą najbardziej funkcjonalne dla dziecka w wieku szkolnym?

« Powrót do artykułu: Jakie meble będą najbardziej funkcjonalne... | « Powrót do grupy: Wnętrza

20 lipca 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W końcu, innowacyjne pomysły z USA goszczą w naszym kraju. Super, że ktoś postanowił zastosować je u nas, ponieważ te meble są niezwykle korzystne dla zdrowia naszych dzieci. Nie powodują skoliozy, a dzieciaki nie męczą się przy odrabianiu lekcji (fizycznie ;)) Pokłony dla pomysłodawcy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2011, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda że za moich czasów takich nie było, a teraz odpłacam garbieniem :P Ta nauka każdego chyba przytłacza :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2011, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No fajne są te mebelki, ogólnie to co było kiedyś a jak jest dzisiaj to dzień do nocy.

Mi rodzice kupili jak byłam mała meblościankę do połowy półek nie dosięgałam... a teraz stoi takie zawala cały pokój... booo "szkoda wyrzucić"

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, że robią takie udogodnienia dzieciom w wieku szkolnym, cena pewnie powalająca, ale czego się nie robi dla zdrowia i wygody pociechy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo dla własnego dziecka nie warto oszczędzać :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2015, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj również są bardzo funkcjonalne meble - http://allegro.pl/lozko-140-70-super-nowoczesne-bajkowe-mebl e-i5202878211.html

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

dorotka60 - super są te meble :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >