Jakie meble do małego pokoju?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 maja 2009, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie meble wybrać do pokoju , w którym na ścianach wisi dużo obrazów w białych ramach a do tego nie jest on duży? Jaki kolor byłby najlepszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybrać jasne meble, żeby nie były przytłaczające. Radzę postawić na minimalizm i ograniczyć się tylko do niezbędnych np. komody, jakiejś półki, wąskiej szafki itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2010, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jest dużo obrazów to radzę ustawić tylko komody aby nie zastawiać zbytnio ścian. Kolorystycznie obstawiam jasne barwy np. jasną olchę.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy komody nie będą właśnie zbyt przytłaczać pomieszczenia? Ja w moim pokoju, który również nie jest zbyt duży postawiłam na wiszące półki, przez co mam więcej przestrzeni. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest świetne do małych pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Do małego pokoju najlepiej wybrać takie meble, które go nie zagracą. Wydaje mi sie, że odpadają ciężkie i masywne komody, witryny itp. Najlepiej zainwestować w jakiś zgrabny moduł, np. coś takiego http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=5896 Takie meble powinny pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2011, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakaś mała komoda plus półki chyba dobrze by wyglądały i wcale nie musiałyby przytłaczać całego pokoju. Na pewno dobrze by wyglądały meble drewniane, buk, sosna? Możesz spojrzeć na esmebel tam są takie mebelki, komody - może coś Ci się spodoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2011, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo że będziesz niektóre meble wybierał w zależności od potrzeb jednak istnieje wiele możliwości zakupu mebli które poprzesz swoją funkcjonalność pozwalają na nie zagracanie pokoju oraz dostarczą wymaganych rozwiązań. Sprawdź oferty sklepów meblowych i marketów budowlanych promocje

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrał lekkie meble z mdf w jasnych pastelowych barwach. Ciemne kolory i ciężkie materiały będą przytłaczały w niewielkich wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że ten pan mógłby pomóc:) www.mebledluzniewski.strefa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2011, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad







To moje propozycje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >