Jakie meble kuchenne wybrać do kuchni?

« Powrót do artykułu: Jakie meble kuchenne wybrać do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

23 września 2018, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się jasne, drewniane meble, ale nie białe. Kolejna kwestia, to skorojone na wymiar, niecierpię dziur i nierówności w zabudowie kuchennej. Polecam [url]http://www.jaworex.com.pl/ mają meble właśnie na wymiar, są świetne i w dobrej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2018, 17:12

Moim zdaniem najlepiej wybrac meble stylowe, a zarazem funkcjonalne. W http://rustikal.pl/ znalezlismy znakomite meble, ktore sprawdzaja sie swietnie w naszym domu. Bardzo polecam, bo wiem, ze sa solidne i trwale. Super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2018, 01:57

Świetne meble na wymiar z dobrej jakości materiałów z solidnymi akcesoriami jak prowadnice czy zawiasy robi firma Meble Janas http://www.meblejanas.eu/ bardzo kreatywni projektanci, my jestesmy z nich bardzo zadowoleni a mamy kuchnie, łazienke i regał do gabinetu od nich

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 13:09

W pierwszej kolejności trzeba się rozejrzeć za dobrą firmą, która zajmuje się produkcją mebli kuchennych. Moje meble wykonała firma www.gammameble.pl, która wykonuje świetne meble kuchenne na zamówienie. Wam też polecam się z nimi skontaktować w tej sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 08:47

Zależy jakie meble Ci się podobają. Ja zdecydowanie wolę ciemniejsze ponieważ dla mnie wyglądają bardziej modnie i stylowo. Posiadam takie meble od firmy www.bumeb.pl i jestem z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2019, 11:56

W kwestii wyboru dobrych i eleganckich mebli kuchennych na wymiar, zapraszamy do nas na MaxMeble.com gdzie znajdziecie szeroki wybór i niższe ceny, mamy doświadczenie pod tym względem i służymy pomocą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2019, 09:53

Bardzo ładne meble do kuchni można znaleźć w firmie [url]Toce www.toce.pl. Moja żona dość długo szukała firmy, która zrobi jej takie meble jakie sobie wymyśliła. Z tego co mi pokazywała to meble były trochę w stylu angielskim czy prowansalskim. Takie meble znaleźliśmy właśnie w tej firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 13:19

Moim zdaniem warto skorzystać i zapoznać się z ofertą firmy www.meblekuchennezory.pl. Ja mam od nich kuchnie w bardzo oryginalnym stylu, którą zamówiliśmy na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Rolety okienne w barwach jesieni Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Jeżeli chodzi o wybór rolet okiennych to sprawdź również propozycje od Karnix bo mają nie tylko szeroki wybór rolet ale też paletę kolorów. W naszym przypadku w...
  • Wewnętrzne rolety okienne Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Ja też wolałem wybrać rolety zamiast firanek, szczególnie w przypadku kiedy ktoś mieszka na parterze bądź ma siatkowe ogrodzenie przez które wszystko widzą m.in...
  • Rolety okienne: jak dobrać odpowiednie rolety do s... Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Myślę, że dobrą propozycją będzie tutaj roleta dzień/noc która ma coraz większe grono zwolenników i co ważne również może być pięknym dopełnieniem aranżacji (je...
  • Czy sejf przydaje się w domu? Liczba postów: 47 Grupa: Wnętrza Ja również znam firmę https://www.konsmetal24.pl/i moim zdaniem mają najlepsze zabezpieczenia pod słońcem i ja osobiście mam od nich kase pancerną.
  • Jak nie tracić czasu na sprzątanie? Liczba postów: 62 Grupa: Wnętrza Niestety zawsze będziemy musieli poświecić trochę czasu na sprzątnie, to bardziej kwestia wyboru dobrych środków czystości, które w praktyce okażą się być skute...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19010 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 322

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >