Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane?

« Powrót do artykułu: Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 kwietnia 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wszystko zależy od funduszy - fajnie jest móc rzeczywiście urządzić sobie mieszkanie od początku po swojemu, ale oczywiście trzeba mieć kaskę na to. ;) Ogólnie jeśli chodzi o nowe mieszkania Sopot jest fajnym miejscem do zycia, jak już przy Trójmieście jesteśmy. ;) jak tak patrzę po wyszukiwarkach ogłoszeń (ostatnio na https://www.krn.pl/ zaglądam bardzo często na przykład) to sporo tam ogłoszeń, a okolica chyba najlepsza możliwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2018, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloperskie, bo wszystko można sobie zaaranżować pod siebie.
No i ogromnym atutem jest fakt, że mieszkania deweloperskie w dużych miastach powstają w atrakcyjnych miejscach. Tak jak apartamenty gdańsk oliwa na nowym Osiedlu Oliwski Park w sąsiedztwie wyjątkowego parku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko ma swoje plusy i minusy,ale ja akurat zdecydowałem się na mmieszkanie z rynku wtórnego bo udało mi się dostać takie z super wykończeniem już odświeżone specjalnie właśnie do sprzedaży i blisko mojego zakładu pracy. fakt faktem sam go nie znalazłem bo nie widniało w żadnych ogłoszeniach (albo ja po prostu nie widziałem) ale mój pośrednik Eugeniusz Jaworski mi dopomógł i się udało :) jak będziecie w Warszawie szukać czegoś z rynku wtórnego to odezwijcie się do niego tel. 603 195 624 , szczerze polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2018, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak dużo bardziej jestem przekonana do mieszkań z rynku pierwotnego. Widzę, jak znajomi kupują kilkunastoletnie mieszkania i dziwią się ilością remontów, jakie muszą przeprowadzić. Teraz budownictwo jest dużo nowocześniejsze niż jeszcze kilka lat temu i powstają naprawdę świetne inwestycje, jak na przykład te mieszkania http://osiedlenazdrowiu.pl/ w Łodzi. Myślę, że wiele osób ceni sobie teraz spokój i ciszę dookoła miejsca ich zamieszkania, więc dlatego taka lokalizacja świetnie się sprawdzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2018, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może pomoże kontakt z firmą www.pdib.pl, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie inwestycji budowlanych. Czasem potrzeba odrobinę fachowej pomocy, aby podjąć słuszne decyzje, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2018, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego kto jakimi pieniędzmi dysponuję. Ja osobiście wolałem zakupić dwa mieszkania tańsze które osobiście wynająłem. Owszem co jakiś czas trzeba robić remont, aczkolwiek koszta zawsze się wracają. Przy zakupie mieszkania skorzystałem z usług jednego z biur nieruchomości w Warszawie https://tur-nieruchomosci.pl które ekspresowo przygotowało mi fajną ofertę i załatwiło wszystkie formalności na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalezienie dobrego mieszkania deweloperskiego nie jest łatwe. Warto jednak się za takim rozejrzeć. Dzięki temu ja trafiłem na www.osiedleolbrachta.pl w Rzeszowie. Mieszkanie jest po prostu świetne.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2019, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na używane nigdy bym się raczej nie zdecydowała. Nie mam zupełnie głowy do remontów. Najwygodniej dla mnie było podpisać umowę z deweloperem Lokum Invest z Krakowa i poczekać na odbiór inwestycji River park. To wyjątkowo ładne miejsce i nie zamieniałabym tej lokalizacji na żadną inną. Przede wszystkim zauroczyła mnie obecność ogrodu i perfekcyjne wykończenie domu. Szczerze jestem wdzięczna za tak komfortowe cztery kąty.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2019, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie mieszkanie od dewelopera. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego musisz wliczyć do tego jakieś drobne remonty, poprawki i naprawy. Ja korzystałam z usług https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-miesz kania-bronowice-krakow . Dojazd z Bronowic do innych części miasta nie jest obecnie żadnym problemem dzięki sieci dróg, a także sprawnej komunikacji miejskiej. Mieszkanie jest w miłej o przyjaznej okolicy.

Ten post był edytowany przez Bernt554 dnia: 21 lutego 2019, 12:50
Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2019, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jakbym kupowała mieszkanie to zdecydowałabym się na nowe mieszkanie od dewelopera ale wykończone pod klucz jak to ma w ofercie Atal, nie chciałabym odbierać mieszkania w stanie deweloperskim bo to kupa roboty jeszcze zanim będziesz się mogła wprowadzić

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >