Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

16 października 2013, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam na Kaszubach, nie będę sprowadzał płotu z południa Polski a szukam dobrej jakości ogrodzenia, na pewno z takich paneli z drutu. Jechałem ostatnio przez Bytów i widziałem jak budują to Europejskie Centrum Stolarki firmy Drutex. Potężna inwestycja, fabryka jak trza. Chyba z tysiąc ludzi tam zatrudnią.
Widziałem, że będą grodzić nowe hale właśnie takimi płotami niebieskimi, była już podmurówka i gdzieniegdzie przęsła były już montowane. Dobrze to wyglądało, a jak Drutex bierze te ogrodzenia to na pewno są solidne, bo oni fuszerki nie znoszą.
Muszę zerknąć czyje to są płoty albo podpytać jak będę jechać znowu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dobrego płotu, to ja osobiście uważam, że dobrym pomysłem dla ciebie byłoby wybranie ogrodzeń od firmy Plotbud.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2013, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę osobiście napisać tylko tyle, że zgadzam się z moim przedmówcą.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o ogrodzeniach Wiśniowski? Ktoś z Was może jest ich użytkownikiem? potrzebuję aktualnych opinii na ich temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2013, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ogrodzenia, to ja polecam panelówki od Plotbud. Według mnie są zdecydowanie najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2013, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście wierzę, że w tym przypadku zdecydowanie najlepszym wyborem będą ogrodzenia panelowe od Plotbud.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie malowania proszkowego, to także uważam, że to dobry pomysł, aby pozbyć się kłopotu na lata. Nie dość, że są takie firmy jak http://www.decor.szczecin.pl/, która zapewni profesjonalne malowanie, to jeszcze zajmie się obróbką i przygotowaniem materiału do proszkowego malowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2014, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie panelowe od Plotbud, to naprawdę bardzo dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2014, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ogrodzenia panelowe od Plotbud. Są zdecydowanie najlepsze

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2014, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej takie ocynkowane. Wtedy jest ochrona przed korozją i ogrodzenie metalowe dłużej wytrzyma. Mój znajomy współpracuje z firmą galwanex, która zajmuje się właśnie cynkowaniem i sami przyznaja że rzeczy sa wtedy o wiele trwalsze

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >