Jakie ocieplenie wybrać?

« Powrót do artykułu: Jakie ocieplenie wybrać? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

3 listopada 2015, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Termo Organika styropian i ich system ociepleń, optymalny wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram wybór, warto jednak wspomnieć, że dobrym wsparciem jest przeprowadzenie badania kamerą termowizyjna po zakończonych pracach. Z doświadczenia wiem, że pomoże uniknąć pozostawienia budynku z ewentualnymi niedoróbkami, które mogą mieć opłakane skutki w dłuższej perspektywie. Usługi pomiarowe z nowoczesna aparaturą tego typu prowadzi np http://www.ects.pl/produkty/c142_termowizja sporo informacji na stronie mają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie,

Przy wyborze warto zastanowić się nad nowoczesnym, wydajnym i skutecznym materiałem jakim jest celulozowa izolacja termiczna.

Oszczędność energii, ochrona przed pożarem, redukcja utraty ciepła, izolacja akustyczna. Więcej na naszej stronie internetowej. Dobrze jest skupić się na tym co działa.

Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji w komentarzach,
Konsultant Zona Sort - zonasort.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem o tym rozwiązaniu - doskonałe rozwiazanie dla wad, których nie widać w budynkach. Jeszcze kilka lat temu było by to nie do pomyślenia a teraz.... ja znam firmę NEBI Sp. z o.o. która realizację takie usługi i jest z Krakowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam firmę http://nebi.eu/ i skorzystałem z ich usług jeżeli chodzi o wykrywanie wad budowlanych metodą termowizyjną. Dzięki takiej możliwości znalazłem dość duża dziurę w konstrukcji dachowej i już wiem skąd podczas dużego deszczu przeciekał dach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam tą firmę i też korzystałem Nebi z usług tej firmy, jeżeli chodzi o termowizję. To nie samowitę, że teraz są takie metody, które pozwalają na wykrywanie najmniejszej wady, która może przez lat się powiększać i prowadzić do degradacji budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2018, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

loan with bad credit loans for bad credit online loans for bad credit fast cash installment loans

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje takie działania polegające na wykonaniu nawet najbardziej skomplikowanych pomiarów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jeżeli tak to polecam wejść na stronę firmy, która znajduję się w Krakowie i jest to firma https://www.ects.pl/kontakt-ects/. Kilka razy korzystałem z ich pomocy i powiem wam, że pracowałem z profesjonalistami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2022, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze ocieplenie to jest styropian polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek młotków szczotek szufelek grabi motyk i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >