Jakie ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15

20 grudnia 2016, 04:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Wciąż niezastąpionym ogrodzeniem, które sprawdza się na wielu podwórzach jest ogrodzenie z metalowych przęseł. Sam takie posiadam i jak najbardziej przemawia do mnie tego typu estetyka. Ogrodzenie nie zasłania i nie tworzy muru a jednocześnie ładnie się prezentuje i nie wymaga zbyt częstego impregnowania. Dla mnie to ogromny plus. Ja metalowe ogrodzenie z przęseł wybrałem prosto od producenta - http://www.stalex-czaplinek.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele
ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze
umieszczać je na front, może lepszą opcją będzie metal
i ogrodzenie właśnie takiego typu?

Rynek oferuje wiele różnych rozwiązań. Kupić można panele proste, dekoracyjne, czy z poziomym układem szczebli. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2021, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawierzchnia powinna być solidna i dobrze wykonana. To nie tylko zasługa materiału, ale i wykonawcy. Jeśli chodzi o kostkę betonową to wybraliśmy producenta sprawdzonego, który dostarczał kostkę znajomym. Jest to firma Kost-Bet. Natomiast wykonawcę szukaliśmy długo. Wreszcie dostaliśmy namiar na pana Pawła, który wykonał świetną robotę. Dobrze przygotował nawierzchnię według zaleceń producenta. To ważne kwestie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2021, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto wybrać ogrodzenie panelowe. Jest niedrogie i proste w montażu. Korzystamy z gotowych elementów. Jak ktoś nie wie nic o ogrodzeniu panelowym warto poczytać sobie na https://www.semmelrock.pl/warto-wiedziec/pora dy-eksperta/ogrodzenie-panelowe-cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2024, 06:21

Zgadzam sie: good 0 bad

canadian pharmacies

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2024, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

canadian pharmacies

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 426

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >