Jakie ogrodzenie jest teraz modne?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 1070 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 września 2010, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie pytanie, w sumie na sprawdzenie, co Wy o tym myślicie.
Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Nie chodzi o koszty, z tym dajmy sobie spokój.
-drewno?
-kute?
-murowane?
-łączone (z dwóch materiałów)?
Czekam na opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 10:50

Wiesz co odpowiadając Ci na to pytanie to nie jest kwestia mody lecz gustu. Mi osobiście podobają się ogrodzenia drewniane mają swój urok i styl, mogę patrzeć na nie bez końca ;) A czykolwiek ogrodzenia łącznone też są bnardzo ładne i spotykam takie w coraz częściej więc chyba te są teraz modne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 11:49

Wszystko jest kwestią gustu a nie mody. Możesz zasugerować się wybierając ogrodzenie wystrojem okolicy. gdyż nieraz ogrodzenie wybitnie nie pasujące do reszty psuje efekt całości. Mi osobiście podobają się ogrodzenia wykończone kamieniem elewacyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 10:20

Ostatnio natknąłem się na ten artykuł. Wydaje mi się że jest to ogólnie bardzo dobre rozwiązanie no i przede wszystkim bardzo ładnie wygląda. http://www.budnet.pl/Jakie_ogrodzenie_domu_wybrac_Ogrodzenia _z_przeslonami_pelnymi_i_azurow,aktualnosci_budowlane,i=2576 2.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2010, 10:16

Ja jestem za drewnem :) Zawsze wygląda ładnie i elegancko. Ważne jest oczywiście wykonanie ale masz spore pole manewru. Możesz zrobić ogrodzenie w stylu farmerskim albo takie jak normalny płot ewentualnie pobawić się i wykombinować jakoś na skos czy jeszcze inaczej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2010, 21:50

Najlepiej popatrz na zdjęcia takich ogrodzeń. Osobiście najbardziej podobają mi się marmurowe,chociaz kute jest najbardziej solidne ze wszystkich. Jak widzisz każde z nich ma swoje plusy i minusy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2011, 23:46

Witaj

tak jak juz ktoś wczesniej napisał, nie chodzi o to co modne, ale o to, co nam się podoba.

Zerknij na panele np. Betafence Bekafor Prestige- są elegancką alternatywą dla ogrodzenia kutego.

pozdr.
K.Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2011, 13:25

Myślę, że od kilku lat modne są ciągle drewniane ogrodzenia. Chodź ludzie preferują betonowe z racji tego, że nie trzeba tak o nie dbać jak o drewno...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 12:33

Witam

to fakt, drewniane ogrodzenie jest efektowne, ale i "wymagające". Jeśli nie jesteśmy w stanie poświęcić mu zbyt dużo czasu, a mamy awersję do ogrodzeń betonowych to najlepszym wyborem będzie system paneli. tak jak napisałem kiedyś- Betafence Bekafor Prestige świetnie sie sprawdza jako ogrodzenie frontowe. Wysoka jakość, trwałość, łatwy montaż to tylko niektóre zalety.

pozdr.
K.Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 12:59

Nie no tworzywa sztuczne bo chyba o takich mowa są trwałe a czym się różni ich montaż ???

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 1070 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• kostka i wzór Liczba postów: 104 Grupa: Ogrodzenia... Wystarczy zajrzeć na ich stronę www. I tam od razu jest on pokazany przy tym modelu kostki. Nie ma po co ściągać zdjęcia, chyba że naprawdę nie możesz znaleźć....
  • kostka i specyfikacje Liczba postów: 72 Grupa: Ogrodzenia... Zgadza się, przedstawiają wszystko czarno na białym. Można wiec dokładnie przekonać się jak to wygląda w przypadku ich topowych produktów :)
  • Czym czyścić kostkę brukową? Liczba postów: 3 Grupa: Ogrodzenia... Sprawdź ofertę Pozbruk, ponieważ oni maja kilka rodzajów środków do usuwania zanieczyszczeń, prostów, czy zapewniających dodatkową ochronę przed niekorzystnymi...
  • Kostka brukowa Liczba postów: 165 Grupa: Ogrodzenia... Ja ogólnie jak juz kupuje kostkę brukowa to tylko z oferty Pozbruk. Mają duży wybór kostek uniwersalnych i jeszcze wieksz dekoracyjnych aż ciężko wybrać tylko t...
  • Ogrodzenie na posesję. Liczba postów: 97 Grupa: Ogrodzenia... No to tez wiele zależy od gustu jeżeli ktoś szuka nowoczesnego rozwiązania to moim zdaniem fajna opcja jest również mur samonośny boostatnio znalazłem kilka int...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17296 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >