Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸

7 października 2016, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik trzykroki napisał: Wydaje mi się, że wybór pieca gazowego będzie trafiony.
Jeśli montaż sprawi nam problem, to zawsze można się
skontaktować z jakąś doświadczoną firmą, np.
http://www.naprawy-gazowe.pl z Częstochowy.


Dobry system grzewczy nie wymaga napraw ani serwisowania. Podany link dobrze odzwierciedla problemy, które czekają na użytkowników piecy gazowych!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy system grzewczy należy serwisować w ramach czysto profilaktycznych, są tylko te które będą mniej i bardziej kosztowne i z tym faktem mogę się zgodzić. Z kolei już wybór paliwa to osobna kwestia, ja polecam ekogroszek.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

a co myślicie o pellecie??

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się ciepło sieciowe. Mam je od http://www.termika.pgnig.pl/ już od kilku lat - to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy jak taki pellet trochę namoknie to juz nie da się nim palić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2016, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Daniello napisał: Czy jak taki pellet trochę namoknie to juz nie da się nim
palić?


Namoknięty pellet straci wartość kaloryczną, dlatego należy przechowywać go w miejscach wolnych od wilgoci. Zapraszam po zakup pelletu o potwierdzonej certyfikatami wartości kalorycznej i pakowanych w hermetyczne worki. Takim pelletem jest pellet Lava oraz Olimp firmy Stelmet. Zapraszam na zakupy do naszych dystrybutorów oraz do sklepu internetowego epellety.pl

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt rozsądny nie przetrzymuje pelletu w pomieszczeniach w których panuje wilgoć lub na dworze bo odnotuje on duży spadek kaloryczności. Do każdego typu paliwa warto też zadbać o odpowiedni kocioł, a na stronie
www.Kotly-Kowalew.pl możecie liczyć na naszą fachową pomoc coraz porady.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2016, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Gaz na pewno będzie kosztownym wyborem, ja bym zastanowił się nad pelletem, jest dostępny bez problemu, ale trzeba pamiętać żeby kupować z certyfikatem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z ekogroszkiem? To też bardzo dobra opcja jeżeli chodzi o źródło ciepła, paliwo- wystarczy dobrać odpowiedni kocioł bo jeżeli chodzi o samego dostawce, to akurat pod tym względem nie trzeba się martwić.

www.Smarttrans.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Smarttrans.net.pl]A co z ekogroszkiem? To też bardzo dobra opcja jeżeli
chodzi o źródło ciepła, paliwo- wystarczy dobrać
odpowiedni kocioł bo jeżeli chodzi o samego dostawce, to
akurat pod tym względem nie trzeba się martwić.



www.Smarttrans.net.pl

Węgiel jest najgorszą opcją. Kotły niskoemisyjne ma tylko niewielki ułamek
ogrzewających węglem. Reszta truje ludzi i zanieczyszcza środowisko naturalne!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >