Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸

4 listopada 2017, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał:
jedno z tańszych to fakt, za to tak jak piszesz nie za dobre dla środowiska i to nie chodzi o samo spalanie, ale wydobycie i jego transport... równie tania, ale za to ekologiczna, bo z odnawialnego źródła energii jest pompa ciepła

Pompa ciepła jest tania? Podaj skumulowany koszt całej inwestycji w pompe oraz w system co. Ciekawy jestem gdzie jest ta taniość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to duży koszt początkowej inwestycji, natomiast zwraca się w raz z każdym sezonem grzewczym, przy czym całkowite koszty zamortyzują się po kilku lub kilkunastu latach w zależności od tego jaki model pompy ciepła wybierzemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy kocioł na pellet, koszt ogrzewania porównywalny do gazu, gdieś znalazłam zestaienie że nawet taniej może wychodzić, kupujemy pellet ze stelmetu i jest ok, dobrze się pali, zostawia mało popiołu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2017, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem orędownikiem ogrzewania na ekologiczne paliwo, jakim jest pellet, zdecydowanie. Kocioł peletowy PELLUX 100 o mocy 20kW z palnikiem PBMAX 20 zdecydowanie utwierdził mnie w tym przekonaniu. Produkt zakupiony od www.pellux.pl wspaniale ogrzewa cały budynek, inwestycja warta swojej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: sieć napisał: Jestem orędownikiem ogrzewania na ekologiczne paliwo, jakim
jest pellet, zdecydowanie. Kocioł peletowy PELLUX 100 o
mocy 20kW z palnikiem PBMAX 20 zdecydowanie utwierdził mnie
w tym przekonaniu. Produkt zakupiony od www.pellux.pl wspaniale ogrzewa cały
budynek, inwestycja warta swojej ceny.


A jaki pellet używasz??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samego paliwa sekret tkwi w dobrym kotła, tutaj powinniśmy zwrócić szczególną uwagę aby był on wydajny i posiadał optymalną moc grzewczą.


www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że liczy się jakość kotła grzewczego. To od niego zalezy jak długo utrzyma ciepła i ile w niego włożymy węgla czy drewna. Mając nowy kocioł od viessmanna widze znaczną różnicę w porównaniu do tego, który miałem kiedyś.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2018, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno przy ogrzewaniu olejowym rozsądnie jest mieć po prostu dobrego i terminowego dostawcę, który dostarcza dobry olej opałowy w normalnej cenie i przy tym kaloryczny, to znaczy nie trzeba go dużo zużyć, aby odczuwać w domu komfort cieplny. Tu polecam http://www.agraoil.pl/ jako dostawcę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kotlarze nie widzą, że to ich łabędzi śpiew. Wkrótce skończy się trucie ludzi, a kotły wylądują na śmietniku niechlubnej histori.
Przyszłość należy do ekologicznych urządzeń grzewczych. Ci co się jeszcze na kotły decydują, zdziwią się, jak im przyjdzie je wymienić na coś co nie będzie
szkodziło innym!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

chat free adult chat chat adult videos

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >