Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

28 lutego 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej mieć szybę P4 z folią antywłamaniową, wzmocnione okucia i... alarm. To wciąż jest najskuteczniejsze, a kontaktrony znacznie ułatwiając sprawę ;) Oknoplast ma ten przykąd w ofercie kontaktrony Maco Tronic, ponoć jedne z lepszych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety okna drewniane (zwłaszcza starego typu) szybko się wypaczały. Rozwiązaniem była regularna konserwacja, ale kto ma na to czas...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2018, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

To już jest uzależnione od stylu w jakim postanowiłeś urządzić dom. Ja na przykład postawiłem na styl skandynawski w związku z czym okna tego typu okazały się strzałem w 10. Zakupiłem je od Skandpol http://skandpol.eu/, którzy eksportują je rownież na rejon skandynawski. Nadały sporo uroku dla mojego domu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A właściwie jak działają kontaktrony? Jak alarm antywłamaniowy? Na pewno nie da się tego łatwo obejść? I jaki jest koszt instalacji czegoś takiego?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2018, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
jesteśmy Polską firmą produkującą Okna i drzwi z PCV w naszej ofercie znajdą Państwo również okna typu aluskin :)
Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje darmowej wyceny proszę pisać :)
Może akurat będę w stanie pomóc:)
gosia@roofex.pl
Firma Roofex mieści się na Przecławiu nieopodal Szczecina zapraszamy !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2018, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kosztów trudno stwierdzić, ale jest zdecydowanie taniej niż zwykły alarm antywłamaniowy. A co do kontaktronów to generalnie polegają one na tym, że kiedy okno się otwiera (kontaktron 1 traci kontakt z kontaktronem 2 załącza się powiadomienie na telefonie. Albo sygnał dźwiękowy. Albo jedno i drugie. Można oczywiście czasowo to wyłączyć, kiedy chcemy wywietrzyć, a potem włączamy z powrotem i jesteśmy chronieni ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz zdecydowanie najbardziej popularne są ciepłe okna z PVC-U, które cechują się dużą szczelnością. Zakup energooszczędnego okna to jednak nie wszystko, trzeba je jeszcze poprawnie zamontować. Tzw. ciepły montaż stolarki pozwala uniknąć mostków termicznych i uzyskać efekt oszczędzania energii. Schemat takiego rozwiązania można zobaczyć tu: http://www.knauf-industries.pl/files/products _files/pl_384_20140218_160859.pdf

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2018, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

PCV to najrozsądniejszy wybór. Trwały, wytrzymały i modny. W zależności od potrzeb Grobud http://www.grobud.pl jest nas w stanie wyposażyć z jeden z wielu dostępnych rodzajów okien PCV. Ja na przykład postawiłem na Comfort, będące podstawowym produktem z ich oferty. Sprawują się idealnie!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2018, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie dobrych, praktycznych, komfortowych okien zajrzyjcie do Alumex http://www.alumex.pl/. Oni własie oferują fajne produkty, takie niemasowe, co widać od razu na etapie montażu. Potem to widać podczas codziennego użytkowania. Jestem zadowolony, daje 5/5

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście zdecydowałem się na okna drewniane marki Urzędowski. Zakupiłem je od firmy www.domega.pl Oferują okna od uznanych producentów. Mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny, więc polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >