Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸

7 listopada 2018, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa, że w kwestii wykonania okien możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zobacz na www.ZbyDrew.pl w razie pytań służymy swoją radąi pomocą na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2018, 01:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto sobie sprawdzić okna od Drutexu, mają naprawdę dobrą jakościowo stolarkę okienną. Sprzedają nie tylko okna pcv, ale też drewniane, aluminiowe, mają duży wybór kolorystyczny. Na pewno nie warto oszczędzać na takich rzeczach, warto stawiać na sprawdzonych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2018, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zostawił ten temat specjaliście. Wydaje mi się, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim dobrze zamontowane. Nawet najlepsze okna jak są montowane przez nie-fachowca, nie spełnią oczekiwań. Warto więc zadbać o dobry montaż. Przy zakupie pytać po prostu o doświadczenie montażystów

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2018, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepszym producentem okien jest Drutex.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Za oknami trzeba trochę pojeździć i poszukać dobrej oferty. Ja mam bardzo dobre zdanie o firmie [url]www.piotrowski-okna.pl[/url. Firma oferuję również drzwi, bramy, rolety, wylewki, docieplenia poddasza i inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekoniecznie trzeba jeździć. Można też w internecie sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy salon. Np. Oknoplast ma na stronie spis wszystkich swoich salonów wraz z ich lokalizacją. Wystarczy tylko wpisać interesujące nasz miasto i zaraz będzie można dowiedzieć sie gdzie jest najbliższy salon

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru okien, to nie patrzyłbym na firmy, które mają szerokie spectrum działania, tylko na takie które zajmują się stricte okna, jak np. Oknoplast. Już długo działają na rynku i mają ogromne doświadczenie w produkcji okien

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre okna ma ta firma
http://www.ekoplast-krakow.pl/. Jeśli nadal szukasz okien do domu możesz się do nich zgłosić. Ja zastanawiam się nad wymianą okien w całym domu. Mamy drewniane okna i mam już serdecznie dosyć uszczelniania ich przed każdą zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W końcu zdecydowałem się na wybór okien z oferty http://oknajachimczak.com/ Okna Pagen prezentują się znakomicie i bardzo estetycznie, nadając naszemu domkowi wielu walorów. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >