Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 55 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  47 48 49 50 51  ▸  ▸▸

13 września 2023, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Kluczową sprawą przy wymianie okien jest uszczelnienie okna z parapetem. Dobrze do tego celu nada się silikon. Silikon tworzy wodoszczelną barierę, która chroni okno przed deszczem, śniegiem i wilgocią. Dzięki temu unikanie się przecieków i uszkodzeń wynikających z wody. Silikon też zapewnia izolację termiczną, co oznacza, że mniej ciepła uchodzi na zewnątrz, co może poprawić efektywność energetyczną budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2023, 03:54

Zgadzam sie: good 0 bad

KUZEMA personalised baby gifts.United Kingdom

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2023, 04:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Unique lighters Zippo http://pint77.com/ Women's Linen clothing brand, Synthetic dreads, wool dreads, girl baby and toddlers dresses, Polymer clay stamps, Custom cookie cutters, Wood cat furniture, hexagon, Clip Art and Digital Image PNG, JPG, PDF, SVG

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2023, 04:58

Zgadzam sie: good 0 bad

vk5at - vk11at, vk10at

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2023, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli okna to Fakro. Linia Innoview, która mi się bardzo podoba. Mam w domu pasywnym, spełniają swoją rolę idealnie, a do tego są oczywiście odpowiednie parametry, więc w domu jest cicho i ciepło. Na uwagę zasługuje między innymi jakość wykonania. Stolarka jest dopracowana pod każdym względem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2023, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o sprawdzony adres, pod którym można zamówić solidne i bardzo ciepłe okna, to polecam MarkBud z podwarszawskich Łomianek. Dostarczyli nam stolarkę do całego domu, a później poleciliśmy ich znajomym i w obydwu przypadkach okna były naprawdę wysokiej jakości. Produkują okna i drzwi znanej marki Schuco, a to dobra rekomendacja sama w sobie. Te systemy są polecane przez wszystkich specjalistów z branży.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2023, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim. Mam problem, mianowicie w ościeżnicy okna pcv jedna śrubka jest luźna przez co cały mechanizm źle chodzi.
Problem jest taki ze dziurka w ramie okna sie wyrobiła i jest ciut zbyt szeroka.
Muszę czyms wypełnić dziurkę i wkręcić od nowa śrubkę.
Jakis pomysł jak sobie najprościej z tym poradzić? Może jakas masa wypełniająca?
Wkręcenie sie w innym miejscu nie wchodzi w grę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2023, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym kombinował z drewienkiem a potem kleje czy jakieś wypełniacze.
Np patyczek od sushi wepchnąć a potem wkręcić czy zapałki.
Przy kółkach się tak robiło i bylo ok
https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/ klucze-narzedzia-reczne/
Zerknij sobie też na stronę sklepu. Dobierzesz odpowiednie narzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2023, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna tarasowe muszą być przede wszystkim stabilne, bezpieczne dla użytkowników, jak również oczywiście estetyczne. Ja u siebie postawiłem na Fakro. Strzał w 10. Bardzo dobrej jakości okna, które znacząco ułatwiają codzienne wychodzenie na taras. Pięknie wykonane, praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości, do trzymające ciepło

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2023, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o okna tarasowe to ja u siebie kupowałem przez stronę https://fenbroker.com/ jest tam kalkulator gdzie wpisujecie wymiary, i pokazuje wam różne ceny. Potem na czacie z doradcą kilka pytań i obecnie mam okno SALAMANDER i bardzo sobie chwale.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 55 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  47 48 49 50 51  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >