Jakie okna wybrać- opinie Anex

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

13 września 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenie z Anex Okna. Firma zarządzana bardzo dobrze, realizacja projektu wykonania montażu okien oraz rolet w całym naszym biurze została wykonana poprawnie i w wyznaczonym terminie. Podsumowując - można na nich liczyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuje bardzo wszystkim forumowiczom za pomoc. Umówiłem się już z firmą Anex Okna na wstępne spotkanie. Jak już dojdziemy do etapu montażu to dam Wam znać jak poszło :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 13 września 2017, 16:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• OKNA Liczba postów: 1366 Grupa: Montujemy o... Właśnie jak wybieracie okna to polecam też do kompletu od razu zainstalować ramki na okna, których zadaniem jest zatrzymanie smogu, który jak wiadomo jest bardz...
  • Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 247 Grupa: Montujemy o... Chyba najlepszą firmą produkująca drzwi jest Porta https://www.porta.com.pl . Firma istnieje na rynku już wiele lat i oferuje klientom najlepsze rozwiązania w z...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 273 Grupa: Montujemy o... Wybór na rynku jest ogromny i wszystko zależy od naszego budżetu i oczekiwań chociażby z tym jak utrzymać je w czystości. Odsyłam Was do firmy Witraż i przejrze...
  • jakie DRZWI zewnętrzne kupić? Liczba postów: 279 Grupa: Montujemy o... Zdjęcia ciekawe, tylko że tak na prawdę nie wiadomo jakie firmy są w ofercie i na co można popatrzeć u producentów. Mnie zaciekawiły tam podłogi. Szkoda że to d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 205 Grupa: Montujemy o... Użytkownik PatrycjaWarchol napisał: Najważniejsza jakość, a co do reszty to popytaj kogoś, kto się na tym zna. Myślę, ze do domu spokojnie wystarczą drzwi drewn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17824 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >