Jakie okna wybrać- opinie Anex

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

13 września 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenie z Anex Okna. Firma zarządzana bardzo dobrze, realizacja projektu wykonania montażu okien oraz rolet w całym naszym biurze została wykonana poprawnie i w wyznaczonym terminie. Podsumowując - można na nich liczyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuje bardzo wszystkim forumowiczom za pomoc. Umówiłem się już z firmą Anex Okna na wstępne spotkanie. Jak już dojdziemy do etapu montażu to dam Wam znać jak poszło :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 13 września 2017, 16:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jaki zamek do drzwi zewnętrznych? Liczba postów: 70 Grupa: Montujemy o... W temacie zamków sporo się dzieje, a wraz z rozwojem inteligentnych technologii pojawia się coraz więcej elektroniki. Co myślicie np. o drzwiach otwieranych na....
  • OKNA Liczba postów: 365 Grupa: Montujemy o... a co dalej z tymi oknami _______________________ wizytó wki Gdańsk
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 155 Grupa: Montujemy o... Użytkownik pikol231 napisał: a co to są za drzwi Szklane drzwi to tafla hartowanego szkła zamiast skrzydła. Do niej dodane są zawiasy i klamka, która ma równi...
  • Drzwi wewnętrzne - Poznań Liczba postów: 11 Grupa: Montujemy o... Ja jestem zdania, że lepiej wspierać lokalne sklepy. Może po części dlatego że sam pracuję w takim stacjonarnym salonie, a może po części że nie jestem przekona...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 181 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne drewniane często wykończone są sklejką, a na nią położony jest fornir drewniany (np meranti). To w gruncie rzeczy spora część rynku drzwi zewnę...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17263 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >