Jakie okna wybrać- opinie Anex

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

13 września 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenie z Anex Okna. Firma zarządzana bardzo dobrze, realizacja projektu wykonania montażu okien oraz rolet w całym naszym biurze została wykonana poprawnie i w wyznaczonym terminie. Podsumowując - można na nich liczyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuje bardzo wszystkim forumowiczom za pomoc. Umówiłem się już z firmą Anex Okna na wstępne spotkanie. Jak już dojdziemy do etapu montażu to dam Wam znać jak poszło :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 13 września 2017, 16:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Okna drewniane czy plastikowe? Liczba postów: 167 Grupa: Montujemy o... Zgadzam się z Twoim kolegą - lepiej zdecyduj się okna PCV. Niestety, okna drewniane mają tendencję do rozszczelniania się. Sam przez pewien czas je miałem - gdy...
  • jakie DRZWI zewnętrzne kupić? Liczba postów: 260 Grupa: Montujemy o... Trzeba także spojrzeć z drugiej strony. Klient zamawia, klient płaci to klient wymaga. Klienta nie będzie obchodzić kto sprawę zawalił, tylko sam fakt, że zosta...
  • Jakie okna drewniane?? Liczba postów: 263 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Bojaś napisał: A pytacie przy zakupie okien o doświadczenie ekipy montażowej? Pytam, bo przy stolarce dobry montaż jest tak samo ważny jak sam....
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 77 Grupa: Montujemy o... Należy jeszcze rozróżnić dwa podstawowe i bardzo ważne pojęcia rękojmi i gwarancji. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/re klamacje/rekojmia-czy-gwarancja/ htt...
  • Jakie drzwi zewnetrzne wybrać? Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Szczerze powiedziawszy nie wiem o co Ci chodzi Theme. Zarówno Mikea jak i Wikęd powołują się w swoich DWU na TĄ SAMĄ normę zharmonizowaną EN 14351-1 +A1. Tyle,....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16892 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 369

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >