Jakie okno dachowe?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

8 września 2017, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też polecam Velux, my kupowaliśmy w https://www.velset.pl to jeden z najlepszych sklepów który ma w ofercie okna dachowe i akcesoria wszystkich najlepszych producentów. Dzięki temu cała oferta jest w jednym miejscu i można sobie je porównać przed zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie okna obrotowe Fakro i sprawdzają się bardzo dobrze. Sa funkcjonalne i szczelne. Spory wybór okien dachowych znajdziecie w hurtowniach Ambit www.ambit.gda.pl/. Maja oddziały w rożnych miastach, także naprawdę warto to sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

nam jeszcze zależało na oknach z tą funkcją bezpiecznego wietrzenia, która też przy zwierzakach jest bardzo przydatna i stawialiśmy na https://www.winkhaus.com/pl-pl, faktycznie technologicznie są bardzo do przodu i okna sobie chwalimy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem energooszczędne okna dachowe z plastiku, bo wcześniej miałem drewniane i nie byłem zadowolony. Dlatego, że specjaliści spaprali robotę i okna przeciekały :/ Znalazłem ciekawy artykuł na tej stronie i wybrałem okna energooszczędne, bo warto. Może są trochę droższe, ale to zakup na lata!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakro ma najlepsze na rynku okna dachowe. No i mają bardzo dobrych montażystów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2017, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem zdecydowaliśmy się na okna normalne jak i dachowe z drutexa. A dokładniej okna pvc. Tylu naszych znajomych miało od nich okna i chwalili, że w końcu i my się zdecydowaliśmy i przyznam, że to był dobry wybór. Z oknami nic się nie dzieje, są odpowiednio szczelne. My jesteśmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na okna kolankowe na moim dachu. Ogólnie polecam wam przejrzeć ofertę firmy www.e-oknadachowe.pl Mają szeroki wybór okien dachowych od sprawdzonych producentów. Dodatkowym atutem tej firmy są bardzo korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście z Torunia lub okolic to mogę wam polecić firmę www.domarol.pl Zakupiłem od nich świetne okna dachowe, które są solidnie wykonane i wytrzymałe. Firma specjalizuje się w stolarce okiennej i robi to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2018, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym postawił na drewniane, ale wiadomo, już trzeba mieć na uwadze także jakość wykonania. Uważam, że bardzo dobrą ofertę ma ta firma http://www.fenti.pl/produkty i co uważam, cenowo wychodzi także korzystne. No i co mi się podoba, także jest bardzo dobre doradztwo. Można im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zakupie oka warto również pomyśleć o jego montażu. Montaż okna dachowego jest znacznie trudniejszy od montażu zwykłego okna, dlatego najlepiej zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Od siebie mogę wam polecić www.paletygdynia.pl Montowali okna dachowe u mnie w domu i wykonali swoją pracę bardzo profesjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >