Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 listopada 2006, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie projektowania ogrodu. Jakie macie oswietlenie, jakimi systemami oświetlanie- z budynku, wysokości czy z gruntu ? Gdzie najlepiej pociągnąć instalację? Z góry dziękuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2006, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Arleto--
poniżej link do świetnej strony. tam kilka ciekawych (moim zdaniem) propozycji. Moze znajdziesz cos dla siebie :) pozdrawiam
http://infofirma.pl/ogrody_lampy_ogrodowe_latarnie/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2011, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zdywersyfikowanie oświetlenia czyli: kinkiety, lampy stojące i oczka do podświetlania roślin. Przecież nie trzeba decydować się tylko na jeden rodzaj. Jeżeli jesteś przed planowaniem ogrodu i nie masz jeszcze roślin i trawnika, możesz zakopać kable w ziemi, jeżeli nie chcesz rozkopywać ogrodu nic nie stoi na przeszkodzie by zamocować oświetlenie solarne.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba najbardziej optymalne jest w tej chwili oświetlenie LED-owe.

Panele Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2011, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tutaj znajdziesz coś ciekawego jednak nie gwarantuję tegohttp://oswietlenie.dom.pl/43-lampy-do-ogrodu< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2011, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku może zacznijmy od tego do jakiej kwoty szukamy opraw ogrodowych. Następnie czy mają to być lampy nowoczesne czy też bardziej klasyczne a może w starym stylu. Istnieje bardzo wiele firm produkujących oprawy ogrodowe. Z droższych polecam firmę Spotline lub Eglo. Opraw tych sprzedajemy mnóstwo nie ma z nimi żadnego problemu, wszystkie posiadają stopień szczelności minimum IP44 tak więc bez problemu można je trzymać w ogrodzie cały rok. zapraszam do kontaktu www.elgreg.pl, grupa specjalistów doradzi, wyceni gratis, prześle zdjęcia.

Ten post był edytowany przez elgregpt dnia: 24 maja 2011, 21:23
Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2011, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

www.budnet.pl/forum/Oswietlenie_ogrodu_aranzc je,t=46696,1.html#post_32197
_________________________________________
Oświetlenie zewnętrzne Olampa.pl

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 13 lipca 2011, 16:22
Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele fajnych propozycji podrzucacie, ja jednak jestem miłośnikiem klasyki. Też szukałem ciekawych rozwiązań, aż trafiłem na naprawdę nastrojowe latarnie do ogrodu. Nie jest to szczególnie tanie, ale odkąd ją zamontowałem czuję, jakbym się przeniósł w czasie. Nie przepadam za kiczowatymi lampkami, więc stawiam na nieśmiertelną elegancję. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym sklepie Domele.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz z zakresu artykułów oświetleniowych. Teraz mamy atrakcyjne promocje,wyprzedaże więc warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli jest to duży ogród to proponuje:
-przy alejkach latarnie
-pod wodą w oczku wodnym
-podświetlenie budynku.
Rozprowadzenie instalacji pod ziemią. Nie mam przekonania do lamp solarnych- świecą za krótko i za słabo. szeroki asortyment do tego celu:http://megastore.pl/5563,5460,5460,Oswietlenie-ogrodowe _Lampy-ogrodowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 391

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >