Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

24 września 2015, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, jak sprawdzają się solarne (zwłaszcza zimą ), u nas zostaną założone ledy ale dopiero w przyszłym roku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ledy to zdecydowanie lepsza opcja niż lampy solarne,które tak na dobrą sprawę- będą pożyteczne tylko latem,zimą natomiast nie będziemy w ogóle ich widzieć,wiec moim zdaniem odpada. Szeroki wybór oświetlenia led znajdziecie na www.Maglife.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2015, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie oświetlenie ogrodu to przede wszystkim ledowe, zakupiłem takie lampy na https://brilum24.pl/ można znaleźć tam również mnóstwo tradycyjnych opraw do oświetlenia ogrodu, zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Do oświetlenia wjazdu do garażu wykorzystałem natomiast naświetlacze LED z czujnikiem ruchu, wszystko sprawdza się doskonale.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz wspomnianych lamp solarnych do ogrodu,coraz większą popularność zyskuje także oświetlenie led z czujnikiem ruchu,co jest bardzo praktyczne i wydajne. Wszelkie akcesoria z tym związane znajdziecie u nas na LuxMarket.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie to z czujnikami ruchu strasznie denerwuje, bo jak chcesz sobie postać w ogrodzie to światło zaraz gaśnie. Lepssze są juz te lampy podłączone do panela fotowoltaicznego jednego dużego, albo takie pojedyncze sztuki, które w sobie mają już takie małe moduły :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2015, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej wybrać do współpracy firmę, która zajmuje się projektowaniem ogrodów i dobieraniem oświetlenia, ja taką znalazłem w Rybniku http://www.ogrodysobik.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed domem mamy zamontowaną lampę z czujnikiem ruchu,co uważam za bardzo dobre,praktyczne rozwiązanie,z kolei do ogrodu podczas lata i ciepłych dni,warto postawić na wspomniane wyżej lampy solarne.


www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W dużym skrócie zależy co kto lubi, osobiście mam w ogrodzie te - philips lampy, bo zależało mi na dobrym oświetleniu. Mieszkam daleko od latarni i nie chcę połamać nóg chodząc po ogrodzie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2016, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wzdłuż ścieżki postawione małe lampki z solarem w lato na prawdę fajnie się przydają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2016, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz sobie na przykład na stronie http://aurorats.pl/galeria/oswietlenie-zewnet rzne-galeria/ jakie można zrobić oświetlenie w ogrodzie. Mnie bardzo podobają się ich pomysły i realizacje. Są naprawdę bardzo proste, ale wydobywają głębię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >