Jakie oświetlenie wybrać?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 sierpnia 2010, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu kącik do czytania. Zamierzam wymienić w nim oświetlenie. Powiedźcie mi czy lepszy będzie wiszący kinkiet czy jakaś duża stojąca lampa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2010, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

swój wybór musisz poprzeć kilkoma szczegółami. Jeśli to duży pokój, to możesz postawić lampę przy fotelu. Nada klimat miejscu, ale zajmuje powierzchnię chcąc nie chcąc... Jeśli natomiast nie masz jej za wiele, wybierz kinkiet. Teraz wybór jest naprawdę spory.
Przy kącku do czytania wybrałabym... szafeczkę lub stoliczek i lampkę stojącą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2010, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No gabbi już wszystko wyjaśniła :) w 100% się zgadzam :) A osobiście podobają mi się piękne stojące lampy zakochałam się w nich oglądając ostatni katalog :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogólnie rzecz biorąc wybrałabym kinkiet. Zawsze możesz tak powyginać lampki aby ustawić sobie odpowiednio światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2010, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mimo małego metrażu i tak wybrałam lampę stojącą..teraz na rynku jest tak duży wybór przeróżnych lamp, że nawet nie było mowy o jakimś tam kinkiecie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2010, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje że kinkiet będzie lepszy. Możesz dowolnie ustawiać źródło światła. Przy czytaniu jest to bardzo ważne. Wzrok się mniej męczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2010, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

też wybrała bym kinkiet :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2010, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A moze jakieś zdjęcie pokoiku, bo trudno to sobie wyobrazic

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję jednak stojącą lampę, ponieważ zawsze ją można przestawić, czy w razie zmiany wystroju po prostu wymienić

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Przedstawiam Lampkę Fullflex Led jest to solidna lampka diodowa do czytania, do pracy przy komputerze.Atutem tej lampki jest niskie zużycie energii.Ma bardzo długie ramię wychylne ,dzięki czemu oświetli nam dużą powierzchnię do pracy. Może nam służyć zarówno jako oświetlenie w domu jak również oświetlenie w biurze/ miejscu pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >