Jakie płytki do kuchni na podłogę są praktyczne?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

25 listopada 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Każde płytki będą praktyczne i to dobry wybór jeżeli chodzi o wykończenie podłogi. Podstawą jest wybrać tylko te które będą po prostu najlepszej jakości, z ładnym i ciekawym wzorem.


www.A-zbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

z własnego doświadczenia wiem, że płytki lekko błyszczące albo z delikatnym wzorem, albo w niejednolitym kolorze sprawdzają się najlepiej, nie widać na nich każdego pyłku i włoska




Get More Info

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja uważam że najważniejsze to jest mieć dobry wybór płytek - w Cermagu jest szeroki i różnego rodzaju. I dzięki temu można prorównać i wybrać te najlepsze!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o odpowiedni wybór płytek chodzi to warto zapoznać się również z tym materiałem poradnikowym, który znalazłam na stronie http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/449/ plytki-na-podloge-w-lazience-jakie-wybrac . Bardzo ciekawe wiadomości, które mogą się przydać.

Ten post był edytowany przez otylia dnia: 27 grudnia 2017, 19:37
Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam płytek matowych ponieważ są problematyczne w czyszczeniu.
Nie polecam również płytek na wysoki połysk. Widać na nich każdą krople wody, poza tym są śliskie i przez to łatwo o wypadek. Płytki w domu muszą byc przede wszystkim wygodne.

Polecam przejrzeć sobie płytki gresowe od Tubądzina:
http://www.tubadzin.pl/collection/414

Najbardziej uniwersalne są proste bezowe płytki tego rodzaju

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2018, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam matowe i w sumie sie spisują:) a widziałam inne ciekawe aranżacje w cermagu i szczerze mówiąc bardzo mi się podobały! zresztą mają tam super płytki!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w swojej kuchni mam płytki Calacatta (http://dagmaplytki.pl/plytki-nawiazujace-do-marmuru) - świetnie się sprawdzają no i przede wszystkim jest to oryginalny design ! :
)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to nic innego jak tylko kwestia kolorystyki i szablonu, wzoru płytek na jaki się zdecydujemy. Matowe także spokojnie się sprawdzą i są łatwe w utrzymaniu czystości.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie większość płytek będzie praktycznych na podłogę do kuchni, grunt aby dbać o nie i systematycznie czyścić a nic złego nie powinno się stać. Poszukaj ciekawych kolekcji w sklepach internetowych gdzie znajdziesz największy wybór i niższe ceny.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2018, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem świetne są płytki vintage. http://dagmaplytki.pl/plytki-vintage - tutaj znadziecie sporo ciekawych inspiracji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >