Jakie płytki na podłogę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 lutego 2015, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej ;) Czy znacie jakiś dobry sklep, w którym można kupić płytki na podłogę? Ten sklep, który podlinkowałem ma w sumie całkiem fajną ofertę, ale chciałbym jeszcze jakieś, żeby mieć większy wybór :)

Ten post był edytowany przez wrona001 dnia: 14 kwietnia 2015, 12:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2015, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze większy wybór? A czego dokładnie szukasz, bo z tego co widzę to płytki chyba z tej wyższej półki. Poza tym najpierw wybierz płytki, porducenta a potem szukaj sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2015, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jakich szukasz. Jesli nie masz jeszcze sprecyzowanego producenta to lepiej przmyśl wszystkie opcje. Np. kamień naturalny całkiem dobrze sprawdza się w przedpokojach i na podłogach w kuchni i łazience. Więc może jeszcze sie zastanów nad zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja u siebie mam jasna terakotę. Plytki kupowałam tu http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ . maja w tym skepie spory wybór i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mysle ze terakota to rozsadne rozwiązanie. Nie drogie a i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2015, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Paradyż ma piękną kolekcję z liśćmi bambusa, ja i koleżanka mamy łazienki wykonane właśnie z tych płytek i prezentują się na prawdę wyśmienicie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się ze kamien jest lepszym rozwiązaniem niż plytki. Trwalszy i łatwiejszy w utrzymaniu czystości. Sama u siebie w korytarzu, kuchni i salonie mam kamienna podłogę z granitu akurat która robił mi kamieniarz http://www.kamieniarzguzik.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień na podłogę? Moim zdaniem nie bardzo i jeżeli już to zdecydowanie dobrej jakości płytki które są równie ładne,kwestia wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej,nic więcej.

Pozdrawiam www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli podłoga będzie podgrzewana to nie ma znaczenia czy położymy tam kamień czy płytki,kamień ozdobny będzie się na pewno prezentował bardzo oryginalnie,macie może przykłady takich aranżacji?


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiem tylko, że kupując w dużysz marketach bardzo sie przepłaca, szukaj płytek w centrach łazienek itp

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza tym jednak w specjalistycznych sklepach, bo jest i wybór większy. A czy plytki czy kamień? Myślę, że tu decyzja jest indywidualna i zależna od gustu. My wybraliśmy do salonu płytki, proste. Z resztą jeśli szukasz czy to wzorów kamiennych i drewnianych to warto zerknać na kolekcje z ceramstic. I płytek nie ma się co bać na podłodze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >