Jakie pokrycia dachowe wybieracie?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

28 maja 2018, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokrycie z dachówek ceramicznych Koramic Actua 10. Dachówka prawie płaska, ale z załamaniem linii w poziomie, przez co całe pokrycie wygląda ciekawie i tak jakby lżej. Generalnie dachówki ceramiczne to najsensowniejszy wybór wśród pokryć dachowych - są dość ciężkie, a przez to stabilne i trudne do ruszenia nawet przy silnych porywach wiatru. Do tego do Koramica są jeszcze specjalne szpilki zabezpieczające, które powinny wytrzymywać wiatry nawet po 200 km/h... Dodatkowo powłoki zabezpieczające są dużo trwalsze, bo wypalane w piecu razem z produktem, a nie malowane na koniec procesu technologicznego - jak w betonie czy blachodachówce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2018, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie to pokrycie mam na dachu domku działkowego. I tam jest opcja najtańsza czyli papa. Aczkolwiek dobrze ułożona i dobra jakościowa wcale nie jest zła - choć bardziej do takich mniejszych obiektów. Solidna termozgrzewalna, do tego gwoździe papowe dla wzmocnienia i przy dobrych wiatrach mamy pokrycie na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2018, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to pokrycie dachowe to wybrałbym dachówkę bądź blachodachówkę. Najwięcej przydatnych informacji oczywiscie możesz znaleźć na stronie producenta Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 01:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się lepiej mieć jedną trwałe rozwiazanie na długie lata i co ważne musi prezentować się idealnie przez długie lata. Z doświadczenia wiem, że najlepsza opcją jest dachówka ceramiczna w stosunku jakość-cena z resztą przekonajcie się co do propozycji od Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2018, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem dachówki ceramiczne Tondach z oferty www.dachdek.com.pl. Są bardzo solidnie i dokładnie wykonane. Przy okazji były dosyć tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2018, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jednak nie są to rozwiązania klasyczne jak dachówki ceramiczne bądź cementowe, gdzie wiemy jak na pewno będzie wyglądał dach za kilka/kilkanaście lat. Warto również poznac opinie osób które maja dane pokrycie dachowe od dłuższego czasu i z mojego doświadczenia najlepsze warunki i opinie ma producent Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

To też się pochwalę swoim wyborem, może kogoś to zainspiruje - https://www.gerardroofs.pl/pl/ . Bardzo w porządku, nie powiem nic złego na ich temat. Konkretnie to sięgnąłem po te dachówki z posypką wulkaniczną, Corona. Są u nas często straszne wiatry, nie wspominając już o tragicznie ciężkich zimach, szukałem więc czegoś, co będzie się wręcz SPECJALIZOWAŁO w ochronie przed takimi diabelstwami. No i znalazłem. No ale wygląd! Wiadomo, że funkcjonalność jest ważna, najważniejsza nawet, no ale ja mam chyba w sobie też trochę (dużo?) estety, także po prostu musi mi się dobrze patrzeć na swój dom, inaczej… no, to nie będzie do końca dom, wiecie? Może inni mają inne zdanie, ale dla mnie wszystko musi i działać, i wyglądać. A te dachówki są po prostu śliczne – no, może to nie do końca odpowiednie słowo, bo to raczej takie MĘSKIE „śliczne” ; ).

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2018, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto pójść w kierunku dachówki. Aczkolwiek wszystko zależy od możliwości finansowych, potrzeb oraz rodzaju dachu. Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę Braas, a szczególnie modele Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które do końca października znajdziesz na fajnej obniżce cenowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2018, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że świetnie się sprawdza ocieplenie dachu wełną celulozową, świetnie się sprawdza no i nie kosztuje milionów monet. Kolejna kwestia, to jakość, ta jest genialna. No i przy tym montaż, nie jest jakiś mega skomplikowany. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2018, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość polaków decyduje się na tradycyjne dachówki ceramiczne. Są one solidne i dobrze wyglądają. Sam się zresztą na takie pokrycie zdecydowałem. Polecam wam zajrzeć na stronę www.top-dach.com.pl Jest to firma z Warszawy, która posiada szeroki wybór pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 414

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >