Jakie prace budowlane można wykonać w okresie zimowym?

« Powrót do artykułu: Jakie prace budowlane można wykonać... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

8 grudnia 2011, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy można zakładać napędy do bram? Bo chciałbym to zrobić jeszcze przed świętami, nie wiem czy będzie śnieg czy nie, ale wiem, że na pewno się to przyda. Nie trzeba będzie wysiadać w ten mróz za każdym razem z samochodu żeby sobie bramę otworzyć. Już sobie nawet upatrzyłem jeden model z FAACa, czytałem opinie, że dobry no i chcę kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2011, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co ja myślę że spokojnie możesz zakładać, bo temperatury mamy na plusie i nie co dzień pada deszcz ze śniegiem czy sam śnieg, a założenie czegoś takiego to chyba kwestia jednego dnia prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2012, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

założenie napędu to kwestia paru godzin.ja zakładałem w zeszłym roku i monter sprawnie sobie poradził. też mam napęd z faac i bardzo go sobie chwalę. dobrze pracuje i jak do tej pory jest bezawaryjny

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2012, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy pod koniec roku grzebali jeszcze w ziemi przy fundamentach, ale podobno można było, zgodnie z tym, co napisali w tym artykule:http://www.izoforum.pl/tresc/izolacja-fundamentow-w -warunkach-zimowych/216/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2012, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy pod koniec roku grzebali jeszcze w ziemi przy fundamentach, ale podobno można było, zgodnie z tym, co napisali: w tym artykule

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 401

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >