Jakie prawa ma lokator?

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

3 sierpnia 2010, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli lokator mieszka w prywatnej kamienicy, a umowę na zamieszkanie lokalu ma podpisaną z urzędem miasta a nie z właścicielem kamienicy to czy właściciel ma prawo wyrzucić taką osobę na bruk, czy musi zapewnić jej mieszkanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma takiej możliwości, na jakim okres jesteś zameldowana? Na stały czy określony, wyrzuć ma cię prawo jeśli nie spełniasz warunków lokatorskich tj. niepłacenie czynszu, nie przystosowanie się do ciszy nocnej, skargi sąsiadów etc. A tak nie ma możliwości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też się wydaje, że nie ma prawa wyrzucić na bruk. Musi conajmniej zapewnić lokum a przede wszystkim mieć podstawy do eksmisji

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to jest bezprawne, ale w takich kwestiach już kontakt z prawnikiem jest niezbędny
https://vidtube-simple-mp3-downloader.en.upto down.com/android

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2020, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie dobrego prawnika, to koniecznie skontaktujcie się z https://www.kancelaria-walterowicz.pl/
Na pewno coś Wam doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2020, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo sobie chwalę kancelarię prawną prosperitas z Krakowa. Zajmują się moim sporem z bankiem w sprawie kredytu w chf. Umowę wysłałem mailem i po kilku dniach dostałem (bezpłatnie) z oceną prawną mojej sytuacji. Okazuje się że w umowie są zawarte niedozwolone zapisy i mój kredyt może zostać anulowany. Rozmowa w kancelarii była bardzo konkretna i pozwoliła mi zrozumieć cały mechanizm działania banku dzięki czemu uzyskał nienależne zyski. Efektem tego pozew jest już w sądzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2021, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to dość skomplikowana sytuacja i lepiej skonsultować się z kimś bardziej doświadczonym. Osobiście mogę polecić Ci firmę www.biurocbbp.pl. Zajmują się negocjacjami eksmisyjnymi niechcianych lokatorów. Działają szybko, skutecznie i zgodnie z obowiązującym prawem. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2021, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gajda.pl. Adwokat najlepiej doradzi i weźmie pod uwagę indywidualną sytuację klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....
  • Ceny mieszkania w kaminicy Liczba postów: 5 Grupa: Prywatne ka... dokładnie tak jest, niestety ceny idą stale w górę https://ares-ares-mp3-music.br.up todown.com/android

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >