Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2011, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic nie jest bezawaryjne, dlatego przed zakupem trzeba dobrze się rozejrzeć, popytać, który producent jest solidny i w miarę najlepszy. A jak się kupuje niesprawdzony towar w marketach, to takie akcje się zdarzają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nigdy nie kupuje rzeczy do montażu w marketach !! bo kto mi to poźniej założy ... lepiej od razu z montażem kupić coś !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2012, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś może mi powiedzieć coś lub zna rolety firmy Portos z Kalisza ? Czy warto je kupić ? Czy lepiej dopłacić do lepszych ?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

O firmie Portos coś się odbiło o moje uszy ale to raczej była pozytywna opinia. Jednak kiedy mielibyśmy wymieniać okna to bardziej znaną i sprawdzoną firmę byśmy wybrali

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2012, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem pozytywną opinię, znajomi mają od nich okna już 3 rok i sa bardzo zadowoleni,a jak mieli dylemat z tym jak zakonserwować okna na zimę to podobno wszystko wytłumaczyli i dali jakieś próbki preparatów, które starczyły akurat na konserwację i nie musieli kupować hehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2012, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli kupować rolety to od razu z mechanizmem.
Najlepiej brać ciut ciemniejsze, bo jak zaświeci słońce
to zbyt jasna roleta nie będzie trafioną inwestycją.
---
Szybki Kredyt

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić, zanim się postawi na odpowiednie rolety i firmę, sama się zastanawiam nad tym, czy nie zamontować sobie rolet zewnętrznych, bo czasem słońce daje m się nieźle we znaki, myślałam nad roletami firmy wimarol, bo oferta wygląda bardzo ciekawie, a ktoś z was miał może takie rolety i podzieli się ze mną doświadczeniami??

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2012, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne byłyby dobrym rozwiązaniem w przypadku jeżeli słońce świeciłoby przez 10 miesięcy, u nas są to z reguły 3 miesiące intensywnego ciepła,więc sens ma montaż rolet ale wewnętrznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2012, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się, rolety zewnętrzne w okresach zimowych są jeszcze bardziej przydatne niż latem - ochrona przed wiatrem, zimnem, nadmiarem wilgoci, śniegiem, a przede wszystkim oszczędność energetyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2012, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem wam jak jest rolety muszą mieć długą gwarancję Bo po pracach budowlanych i wykończeniowych zanim się sprowadzimy i zaczniemy rolety użytkować mija dwa lata i jest praktycznie po gwarancji .O tym większość producentów rolet wie i wypycha słaba jakośc bo i tak z reklamacją Klient przyjdzie po gwarancji .Dobre rolety to minimum 5 lat gwarancji .A rolety Portosa ty bym sobie nawet oborze nie dał zamontować za darmo .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19122 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 372

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >