Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

27 października 2012, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić sklep internetowy www.kuprolety.pl który ma często ciekawe promocje i non stop poszerza ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2012, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A na rolety elektryczne ile jest gwarancji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsza firma sprzedająca rolety to Sobimex. Na prawdę warta polecenia. Wykonywałem bardzo wiele zamówień na rolety różnego rodzaju: poziome, pionowe, zewnętrzne. Nigdy nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Oferują stały serwis i pełną gwarancję na swoje wyroby. Szczegóły: www.sobimex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GrzegorzPLN napisał: Witam...

Planuję kupić rolety elektrycznie sterowane i teraz mam
dylemat bo nie mogę się zdecydować na firme jakiej one
mają być. Nie mam pojęcia ani doświadczenia i nie wiem
która będzie najbardziej solidna. Czy możecie mi coś
poradzić?


Odpowiedzią na Twoje pytanie jest TOMŻAL:

U nas dowiesz się wszystkiego czy jak i kiedy stosować rolety z napędem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Sobimex - solidna firma, produkty mają najwyżej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2013, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomijając te puste reklamy nie wnoszące nic do dyskusji mam pytanie jak wygląda sprawa gwarancji na rolety zewnętrzne i automatykę do nich?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2013, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwarancja zależy od firmy w której kupujesz. Niektóre firmy nakładają różna gwarancje na swoje produkty (np: na jeden rolety 1 rok na inne dwa lata), jeszcze inaczej na automatykę do rolet. Trzeba też pamiętać, że aby mieć gwarancje trzeba robić regularne przeglądy, zwykle za opłatą (około 100 - 200 złotych za przegląd).

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2014, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ten ranking mnie nie przekonuje, ponieważ nie ma na nim wiodącego producenta rolet, a mianowicie firmy Roletex. Wymienia się tam nieznane w ogóle firmy. Poza tym nie wiem jakie kryteria autor obrał do wyboru tych marek?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2014, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są zalety rolet elektrycznych, o których tutaj piszecie? Można wybrać dla siebie rolety w różnej kolorystyce, jak to wygląda? Gdzie tak naprawdę znajdą one zastosowanie?


_________________
Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2014, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

wejdz na moja stronęwww.serwisrolet.pomorze.pl i sobie poczytaj od początku z czego i jak i po co maja zastosowanie rolety może coś ci pomogę..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >