Jakie rynny są najlepsze?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

14 lipca 2015, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest to pytanie do mnie to StabiCor czyli PCV, ale to już wspominałem. Więc jeżeli nie do mnie to sory ... :) :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodziło mi o tego gościa co się wypowiedział przedemną, bo pamiętam, że posiadasz Stabicor, bo jakoś o tym rozmawialiśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę, która zajmuje się spawaniem http://pom-sztum.pl/ z pewnością przydadzą się przy takich pracach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o spawanie, godna uwagi jest tez firma http://www.zalpol.pl/ . Są naprawde profesjonalni i maja przystępne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie po to jest Stabicor, żeby nie płacić firmom tylko samemu zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się sprawy mają z rynnami z miedzi??

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2015, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedź to szlachetny materiał, jednak czy warto ryzykować i marnować go na rynny ?? Na pewno cena będzie bardzo wysoka i nie ma co ukrywać, a dodatkowo mogą bardzo szybko zniknąć, bo jak wiadomo popyt na miedź jest, a paru "cwaniaków" może szybko i cischo nam je ukraść. Dlatego rynny z wysokoudarowego polichlorkuwinylu są bardzo dobrym wyborem. Oczywiście nie wszystkie jednak te markowe, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy promieniowaniem UV np. StabiCor, który dodatkowo dziękis systemowi zaciskowym bardzo łatwo się montuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2015, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zamontowane miedziane rynny od 10 lat i ani razu nie musieliśmy jeszcze ich konserwować. Właśnie swojej córce mam zamiar polecić taką instalację. Tylko znajdź dobrych fachowców do montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie posiadam PCV z pcvwiplast.pl Bardzo dobrzy fachowcy, idealnie potrafią doradzić. Moje rynny są teraz perfekcyjnie zamontowane a jakość bardzo przyzwoita. Rynny PCV są najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja mogę polecić rynny firmy WIPLAST, bardzo dobre. Stosowane przez fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >