Jakie schody wybrać?

« Powrót do artykułu: Jakie schody wybrać? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

30 stycznia 2017, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o schody i balustady to ja mogę śmiało polecić http://www.gam-metal.pl/ cena jest naprawdę bardzo korzystna i uważam, że designerskie są

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skłaniałbym się przy schodach blokowych marki Pozbruk. Złożylem zamówienie rok temu w kolorze bazaltu.Jestem z nich zadowolony ze względu na bardzo wysoką trwałością m. in. na obciążenia statyczne. Przede wszystkim ja w domu mam małe dzieci a te schody oferują antypoślizgowość dzięki czemu jestem bezpieczny o zdrowie moich dzieci.Przede wszystkim są również w różnych wariantach kolorystyccznych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem stopnie blokowe w kolorze marmur słoneczny marki poz bruk. Wybrałem te schody ze względu na nanotechnologie, która zapewnia moim schodom brak problemów z nasiąkliwością. Dodatkowo plusem jest łatwość w utrzymaniu- wszelkie zabrudzenia łatwo jest zmyć.Dzięki powierzchni piaskowanej czuje komfort i bezpieczeństwo,ponieważ dzięki temu zabiegowi schody są antypoślizgowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprecyzuj czy chodzi o schody zewnętrzne czy wewnętrzne, ponieważ jest to zasadnicza różnica, na zewnątrz polecam płytki, z kolei do domu najlepsza opcją będą drewniane schody- oczywiście naturalny dąb, buk lub sosna.


Askorpdomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad



Są od firmy Prudlik. Efekt wizualny - super, ale jakościowo podobnie. Schody dębowe, robiące dużą różnicę. Oczywiście każdemu może pasować totalnie odmienny styl, inne balustrady, czy kolor, ale ogólnie tych schodów naprawdę nie można się czepiać. Super wyglądają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2017, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od tego jakie schody macie na myśli. Jeśli są to schody wykonane z płytek ceramicznych to do ich połączenia na pewno przydadzą się Wam metalowe listwy. Więcej na ten temat poczytacie na stronie http://pawotex.com/. Warto się nad tym zastanowić.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kręcone schody są śliczne. Mam też u siebie. Zabezpieczam je siatką ochronną z https://fulo.pl . To najlepszy pomysł na zapewnienie bezpieczeństwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2018, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie właśnie schody przy ścianie są idealnym rozwiązaniem, przede wszystkim bezpiecznym. Dodatkowo w fajny sposób można zaaranżować taką ścianę, np płytkami klinkierowymi. Polecam zajrzeć na stronę KlinkierBud, oni mają bardzo duży wybór właśnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też