Jakie słodycze najbardziej lubicie

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

17 października 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo lubię ptasie mleczko :) Ale chyba takim numerem jeden jest u mnie gorzka czekolada. Mleczną też lubię, ale wolę gorzką. W ogóle nie lubię turbo słodkich słodyczy, np. marcepanu. Lubię większość ciast, ale nie przepadam za tortami - dla mnie są właśnie za słodkie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2016, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie życia bez żelków - uwielbiam anyżowe (tak, wiem ze inni ich nienawidzą :-D). Zawsze kupuję te, które zostały wyprodukowane przez tą firmę - producent cukierków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie, to najlepsze są cukierki z Pszczółki (pszczolka.pl). Najbardziej lubię krówki, zwłaszcza te kakaowe!Tego smaku nie da się opisać. Oczywiście te mleczne, tradycyjne też są dobre, ale kakaowe to po prostu mistrzostwo świata! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ciasto z kajmakiem! każde

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

marcepan i beza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2016, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w ogóle jestem fanką wszelakich słodyczy i mogłabym je jeść bez przerwy i w każdej ilości

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2017, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej lubię kwaśne żelki :D

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2017, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A to ja za żelkami nigdy nie przepadałam. Najbardziej lubię ciasta i ciasteczka.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię większość ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2017, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam słodycze, jednakże preferuję te, przygotowywane samodzielnie. Dziś mam ochotę na babeczki z tego przepisu: https://www.przepisy.pl/przepis/babeczki-wiel kanocne-migdalowe-piskleta-12148 - czy ktoś je już przygotowywał w taki sposób?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 75 Grupa: Przepisy ku... Podczas poszukiwania idealnej odżywki białkowej dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę: zapotrzebowanie na białko, tryb aktywności fizycznej, rodza...
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...
  • Ciemna Czekolada dobrej jakości Liczba postów: 17 Grupa: Przepisy ku... Chciałabym kupić czekoladki na urodziny. Dokładniej to chodzi mi o marcepany i nougaty. Czy znacie sklep online z takim asortymentem? Niedawno znalazłam w Inte...
  • Herbata Liczba postów: 72 Grupa: Przepisy ku... Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kawa ,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >