Jakie środki do montazu okien?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 grudnia 2006, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie są najlepsze środki, które moge użyć do montazu okien? Macie jakies sprawdzone pianki, albo silikon? Dodam, że chciałbym sam wymienić okna, więc zalezy mi na "nie-profesjonalnych" materiałach, łatwych w użyciu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2007, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

do montażu okien tylko pianki pistoletowe np. soudal i nie oszczędzaj bo nie zakładasz okien na rok czy dwa ale na lata....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2007, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieki za podpowiedz. Ale czy te pianki sa na tyle "nieskomplikowane" w montazu, że bed eumiał sam to zrobić? Jestem calkowitym laikiem w tej dziedzinie... Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2007, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

JEŻELI MASZ KOGOŚ W STYLU ''ZŁOTA R?CZKA'' TO PODPOWIE CI JAK MASZ UŻYWAć PISTOLETU ,ŻE NALEŻY MOCZYć LEKKO MIEJSCE W KTóRYM BęDZIESZ PIANOWAŁ I CZY MASZ TO ROBIć OD GóRY DO DOŁU CZY ODWROTNIE ITD....JEŚLI NIE TO NAPISZ COŚ CI PODPOWIEM .POZDROWIENIA.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Gregor :) Napisałeś "NALEŻY MOCZYć LEKKO MIEJSCE W KTóRYM BęDZIESZ PIANOWAŁ" I zaskoczyłes mnie ogromnie, przyznam. Ja też jestem samoukiem (tak tak, baba z pistoletem do pianki :wink: ). Po co się to robi??Czy to zwieksza przyczepność pianki?? Pozdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

MOCZENIE MIEJSC PIANOWANYCH PO PIERWSZE ZWIęKSZA PRZYCZEPNOŚć PODŁOŻA[A S? RóŻNE...],A PO DRUGIE PIANA SIę TAK NIE ROZPRęŻA CO UŁATWIA PóŻNIEJSZA OBRóBKę OKNA(WYCINANIE PIANKI,ZAKLADANIE K?TOWNIKóW,SZPACHLOWANIE SZPALETóW ITD...)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dziekuje za fachową i wyczerpująca odpowiedz :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2007, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Po za pianką należy stosować materiały izolacyjne firmy illbruck, na zachodzie coraz częściej się ich używa, ogólnie rzecz biorąc poprostu cieplej jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2007, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Na zachodzie tasmy paroprzepuszczalne i szczelne to juz wymog od mniejwiecej 2-3 lat. niestety nie jest tak ze wszedziej sie to stosuje bo jest to drogi montaz i nie calkiem prosty . Montuje okna od ok 20 lat na zachodzie i montaz mam wlasciwie w "malym palcu " przerabialem ta cala ewolucje montazu tu i musze przyznac ze jestem zwolennikiem tasm :) niekoniecznie ze wzgledu na wiekszy zarobek ! Jestesmy firma certyfikowana przez IFT Rosenheim wiec chyba jest to wystarczajaco wymowne. JA osobiscie odradzalbym montowanie okien przez "zlota raczke" albo wykonanie montazu samemu.Jest to przeciez inwestycja "na cale zycie" wiec warto w te okna zainwestowac. Radzilbym tez rozejrzec sie jesli juz komus zlecisz ten montaz czy jest to firma z doswiadczeniem i godna zaufania. Pamietaj tez o tym ze dobry montaz poprostu kosztuje ! Przez "bylejaki "montaz napewno wiecej stracisz niz zaoszczedzisz. POzdrawiam
Jesli bedziesz miec pytania napisz pod adres cryle@web.de

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2007, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezu, jak piszesz że chcesz używać nieprofesjonalnych materiałów montażowych to lepiej sam nie montuj tych okien! Przede wszystkim producent okien powinien wyposażyć Cię w pisemną instrukcję montażu. W instrukcji powinny być wymienione materiały montażowe. Ostrzegamy!!! Użycie innych materiałów montażowych niż zalecane przez producenta okien oraz twój samodzielny montaż mogą być przyczyną utraty gwarancji na stolarkę okienną. Zajrzyj w kartę gwarancyjną czy tak jest czy nie. Jeśli producent nie dał Ci karty gwarancyjnej i instrukcji montażu to gdzie kupiłeś te okna??? A wiesz że brak tych dokumentów jest podstawą reklamacji???
Przepraszamy za skrótową odpowiedź jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszą stronę, napisz do nas lub zadzwoń. Pozdrawiamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....
  • Montaż okien Liczba postów: 78 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >