Jakie trendy można zaobserwować w kolekcjach mebli ogrodowych i tarasowych?

« Powrót do artykułu: Jakie trendy można zaobserwować w... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

7 lipca 2021, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie lata bez przesiadywania w ogrodzie, na balkonie. Na balkonie mam ten fotel wiszący, idealny do czytania książki i popijania kawy. W ogrodzie zestaw tradycyjnych mebli ogrodowych a w drugim kącie palety :) te dwa zestawy mąż zaimpregnował dwa lata temu vidaronem, więc wyglądają jak nowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2021, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

zgodzę się, impregnacja to podstawa. Polecam też vidaron, jest sporo odcieni i łatwo się nakłada. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2022, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja to na taras szukam do siebie teraz stołu drewnianego, polecacie jakiegoś producenta? Tutaj https://vimine.pl/stol-tarasowy-drewniany ofertę wybrał mój brat, zamawiał od nich i chwalił mi jakość. Zależy mi na tym żeby był to stół na lata, może tam zamówię też.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2022, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Jeżeli chcemy skutecznie zabezpieczyć drewniane meble, np. wykonane z palet, przed pleśnią, grzybami oraz działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, warto zastosować Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron. Jest to produkt „4 w 1”, który chroni, impregnuje, wzmacnia i dekoruje drewno. Impregnat głęboko wnika w drewno, podkreślając jego naturalny charakter i usłojenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2022, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik oevidaron napisał: Szanowni Państwo,

Jeżeli chcemy skutecznie zabezpieczyć drewniane meble, np. wykonane z palet, przed pleśnią, grzybami oraz
działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, warto zastosować Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy
Vidaron. Jest to produkt „4 w 1”, który chroni, impregnuje, wzmacnia i dekoruje drewno. Impregnat głęboko wnika w
drewno, podkreślając jego naturalny charakter i usłojenie.


Również uzywam Vidaronu do malowania i impregnowania drewna w ogrodzie. W ubiegłym tygodniu kupiłam Lazure Pro Ochronno - Dekoracyjną bo miałam do malowania meble ogrodowe. Generalnie malowanie ok - dobrze się wchłania i ładnie kryje. Dwie warsty trzeba nałozyć dla odpowiedniego efektu. Fajnie się sprawdziła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >