Jakie wybrać okna PCV?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 września 2009, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
zamierzam wymienic okna w domu i nie wiem jakie wybrac. znajomy poleca Drutex bo on zamontowal i jest zadowolony ale ja sie nie znam i wolalbym poczytac jakies porady. czy ktos wymienial niedawno okna i moze cos polecic albo odradzic? no i montaz,, jakiej firmie zlecic, jestem z krakowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2009, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

antoni, myślę że kolega dobrze ci poradził, przejdź się do salonu w krakowie i zapytaj sam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2010, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro jesteś z Krakowa to masz tam lidera okien pcv Czyli Oknoplast Kraków .Mogę śmiało tę firmę ci polecić .

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2010, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam okna MS. Kupiłem je w salonie na zakopiańskiej gdzie oprócz okien wybrałem od razu drzwi i rolety. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2010, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt jak już to Oknoplast Kraków lub MS to dwie dobre firmy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2011, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też się zastanawiałem nad tym Drutexem, model okna okna pvc. Niby nagrody i tak dalej ale poczytałem i wybrałem Brugmanna. Niestety montera nie mogę polecić - ciężko im szło.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2011, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

jaka firma tacy montażyści i odwrotnie Nie ta liga co Oknoplast lub Ms

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zastanawiam się nad kupnem okien ale firmy Avante. Dużo się o nich
naczytałam i widziałam je u znajomych. Przedstawiciel obiecuje rabacik jak się zdecyduję a chyba warto bo okna solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 1 bad

Jestem już po zakupie okien i mogę powiedzieć, że prezentują się świetnie. Jednak widać, że są solidne. Oby mi długo służyły. Dam znać za jakiś czas czy wybór Avante okazał się strzałem w 10.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2011, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna przede wszystkim powinny być solidnie wykonane. Firma bardzo nie ma znaczenia. Co do montażu to najlepiej zlecić to firmie która wie co robi. Nie chcieli byśmy przecież mieć zimą przeciągów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >