Jakiego grilla wybrać?

« Powrót do artykułu: Jakiego grilla wybrać? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

6 maja 2015, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

oj tak grill w ogrodzie to podstawa, wszyscy uwielbiamy ttakie wieczory w rodzinnym gronie przy dobrym jedzeniu. Mój maż kupił w tamtym roku w sklepie Dajar, rewelacyjny, duży idealny dla dużej rodzinki :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2015, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam grilla elektrycznego http://www.grille-warszawa.pl/category/grille -weber-grille-elektryczne i jestem z niego bardzo zadowolona. Jedzenie jest zdrowe, nietłuste i w ogole nie widze zadnych wad.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście polecam grille gazowe , bo jedzenie z nich jest po prostu o wiele zdrowsze . Bardzo dobrym producentem jest Broilking. tutaj ruszt ma małą ilość łączeń, w tym momencie taki grill jest łatwy w czyszczeniu , ponieważ resztki nie utykają na łączeniach,i są tutaj tzw amortyzery falv-r-wave ( nie wiem czt dbrze napisałam )odpowiedzialne za smak.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2016, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja teraz znalazłam świetne promocje na selgros24.pl i już wiem ,ze zamówię sobie grill gazowy dokładnie ten :http://selgros24.pl/Dom-i-ogrod/Ogrod/Grille-ogrodowe-i-akc esoria/Grille/Campingaz/GRILL-GAZOWY-4-RBS-LXS-pp50020.html . Bardzo mi sie podoba i wygladem i jest bardzo funkcjonalny . Poza tym jak na grill gazowy to tutaj jest na prawdę tanio. Wg mnie mega dobra oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam grill elektryczny od www.web-grille.pl i sprawdza się niezawodnie. Jego zaletą jest to, że można stosowac go nawet w pomieszczeniach zamkniętych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >