Jakiego kleju użyć do mozaiki ceramicznej na ścianie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 stycznia 2009, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego kleju użyć do klejenia mozaiki ceramicznej - jednoskładnikowego czy dwuskładnikowego szybkoschnącego - z żywicy epoksydowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyboierając klej szybkoschnący zaoszczędzisz czas. Pozatym ten sdwuskładnikowy będzie lepszy. Mozaika będzie się lepiej trzymała podłoża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Rusztowania od SLV Group? Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... Ja nie powiem złego słowa bo firma solidna i rzetelna. Rusztowania dobre, stabilne i lekkie. Warto zaopatrzyć się u nich jeśli się potrzebuje rusztowania. www.s...
  • Czym przykleić listwy styropianowe do ściany? Liczba postów: 5 Grupa: Technologie... Wszystko zależy od rodzaju listw, na PHU TECHSTOL znajdziecie listwy klejone, czy też przykręcane, wraz z instrukcją ich montażu. Myślę, że oferta naprawdę dobr...
  • Czy profile aluminiowe są bardziej wytrzymałe? Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... [quote=marta.kotek]Właśnie kojarzę ten sklep http://sklep.akces-plexi.pl/ bezpośredn io u nich właśnie można zakupić takie profile, praktycznie każdy rodzaj z pe...
  • jakie rusztowanie? Liczba postów: 108 Grupa: Technologie... Hmmm no faktycznie SLV mają najkorzystniejszą ofertą wśród konferencji. Korzystałem parę razy i zadowolenie zawsze było.
  • armatura przemysł Liczba postów: 4 Grupa: Technologie... nie wiem czy na pewno o to ci chodzi, ale moze plast chem http://www.plast-chem.pl/oferta ? zerknij sobie czy właśnie czegoś takiego szukasz

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20772 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >