Jakiego kleju użyć do mozaiki ceramicznej na ścianie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 stycznia 2009, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego kleju użyć do klejenia mozaiki ceramicznej - jednoskładnikowego czy dwuskładnikowego szybkoschnącego - z żywicy epoksydowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyboierając klej szybkoschnący zaoszczędzisz czas. Pozatym ten sdwuskładnikowy będzie lepszy. Mozaika będzie się lepiej trzymała podłoża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie sa naprawde okna MILEWSKI ? Liczba postów: 5 Grupa: Technologie... To jeden wielki przekręt, pracownicy pracują na czarno wiele osób jak chce odejść to nie dostaje wypłaty, a nikomu nie chce się ciągac po sądach. Nikt nie przep...
  • jak duży zbiornik na deszczówkę? Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Tak naprawdę zależy to od producenta oraz zapotrzebowania. Trzeba to skonsultować już na etapie projektu domu. Tak robiłem ja i moi znajomi, którzy korzystali z...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... A jeśli szukacie regałów, to polecam regały magazynowe, które mogę śmiało polecić. Stosunek ceny do jakości doskonały. więcej informacji na www.mcb.pl
  • jakie rusztowanie? Liczba postów: 64 Grupa: Technologie... Wybór rusztowania jest ważny, dlatego warto się rozejrzeć za naprawdę dobrymi producentami. Przy budowie swojego domu korzystałem z rusztowań, które kupiłem w s...
  • Które rusztowanie lepsze ? Liczba postów: 12 Grupa: Technologie... U mnie podczas budowy domu świetnie sprawdziły się rusztowania warszawskie. Zakupiłem je w sklepie http://www.rusztowania-sprzedaz.pl/ . To naprawdę dobry sprzę...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19078 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >