Jakiego kleju użyć do mozaiki ceramicznej na ścianie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 stycznia 2009, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego kleju użyć do klejenia mozaiki ceramicznej - jednoskładnikowego czy dwuskładnikowego szybkoschnącego - z żywicy epoksydowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyboierając klej szybkoschnący zaoszczędzisz czas. Pozatym ten sdwuskładnikowy będzie lepszy. Mozaika będzie się lepiej trzymała podłoża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jaki klej do lustra?? Liczba postów: 12 Grupa: Technologie... http://podlogi24.net/sika-klej-b.mocny+e lastyczny-400!-sikabond-t2-bialy-do-scho dow,-progow-kartusz-300ml-o_l_3709.html - Polecam wam te kleje.
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 101 Grupa: Technologie... Roletex ma ciekawą ofertę. Sprawdzaliście już o nich? Ja jestem pod wrażeniem. Zamawialiśmy nie tylko bramę, ale również rolety zewnętrzne.
  • Jakie płytki na zewnątrz domu? Liczba postów: 10 Grupa: Technologie... http://podlogi24.net/sika-klej-b.mocny+e lastyczny-400!-sikab ond-t2-bialy-do-schodow,-progow-kartusz- 300ml-o_l_3709.html - Polecam wam ten klej montazowy. Świet...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 42 Grupa: Technologie... w kwestii wozkow widlowych osobiscie moge polecic firme www.truckmotor.pl najwyzsza jakosc w przystepnych cenach na polskim rynku
  • Dom z Bali czy Murowany ?? Liczba postów: 12 Grupa: Technologie... Ja wolę jednak murowane. To chyba mniejsze koszty, a na takich mi zależy. Nomen omen warto też zrobić porządne badania gruntu zanim na jakieś się zdecydujecie.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20901 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >