Jakiego producenta drzwi zewnętrzne najlepsze?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 grudnia 2008, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie drzwi wejściowe, jakiego producenta możecie poradzić? Chcę żeby były one proste, nie jakieś przesadnie gustowne ale skromne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2008, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

a chcesz PVC czy drewno?
mi osobiście odpowiada Drutex
mają oba rodzaje ale wiadomo PVC jest tańsze,
wzór wybierasz sama
dla mnie najważniejsze jest to, że mają porządnie przebadane profile i nie spóźniają się z dostawami

pozdrawiam
:idea:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

zobacz moja strone www,jestem w stanie połaczyc twoje mozliwosci finansowe z twoim gustem .Nie mam tam duzo wzorów ,bo dopiero,potroche dodaje zdjecia ,ale jestem w stanie zrobic kazdy model,SOLIDNIE!!!!U mnie drzwi wejsciowe maja 7 cm grubosci,podwojny "filunek ",a okucie moze byc nawet takie ,ze jednym ruchem klamki zamkniesz je wookoł..Gwarancja nieograniczona ,na wady wynikłe z mojej niesolidnosci .Zapraszam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2009, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam ZBIGMET , naprawdę warto.
Producent spod Warszawy. Szeroka gama wzorów, kolorów, drzwi standardowe i na wymiar, Wszystkie antywłamaniowe z atestem. Sprawdzcie sami. Ja jestem zadowolonym użytkownikiem. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2009, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wita,
jezeli maja to byC niedrogie drzwi To polecam Porta model Gdańsk są proste , tanie i sprawdzone, jezeli drozsze drewniane to mamy wzór Gdynia 7 cm grubosci zamek listwowy i wiele wybarweiń sosny oraz dębu do wyboru. Niezaleznie jakie drzwi zamontujesz wiedz że kazdy producent wymaga zadaszenia nad drzwiami zewnetrznymi nalepeij żeby przy pełnym otwarciu nadal były pod dachem.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2018, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze drzwi zewnętrznych też warto odwiedzić stronę producenta Hormann u którego znaleźliśmy model Thermo65, czyli energooszczędne drzwi zewnętrzne o bardzo dobrych warunkach izolacyjnych i bezpiecznym zamku z ryglowaniem w 5 punktach. Mają dość duży wybór dostępnych wersji przeszkleń oraz dostępnych wariantów kolorystycznych. Jako użytkownik ich od dłuższego czasu mogę powiedzieć, ze w moim przypadku był to najlepszy wybór też ze względu na cenę dzięki trwającej obniżki http://www.promocja.hormann.wroc.pl/thermo65< /a>

Ten post był edytowany przez Emilek43 dnia: 20 sierpnia 2018, 19:05
Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2018, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat ten producent, wydaje mi się, że ma najbardziej okrojoną ofertę ze znanych mi wytwórców drzwi. Jakościowo robi bardzo dobre produkty o wysokiej estetyce wykonania, ale moim zdaniem sporo musi nadrobić na rynku. Chyba, że chce nadal zostać niszą w sprzedaży.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2018, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik theme napisał: Akurat ten producent, wydaje mi się, że ma najbardziej
okrojoną ofertę ze znanych mi wytwórców drzwi.
Jakościowo robi bardzo dobre produkty o wysokiej estetyce
wykonania, ale moim zdaniem sporo musi nadrobić na rynku.
Chyba, że chce nadal zostać niszą w sprzedaży.


Na pewno był i jest niszą w sprzedaży drzwi, bo nie można mówić o masowym produkcie w tak astronomicznej cenie. To jak z posiadaniem bardzo drogiego telefonu z jabłkiem - połowa zabawy w nim to możliwość pochwalenia się znajomym, że ma się forsy jak lodu i wydało się 5000zł za telefon, który za 2 lata będzie tak stary, że będzie nadawał się jedynie do utylizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Z ust mi to wyjąłeś. Oczywiście te drzwi tak jak telefon z jabłkiem są warte swojej ceny, choć nie da się ukryć, że spora część tej kwoty to promocja marki, ale na szczęście też i część tych pieniędzy idzie na rozwój i badania. Nie da się ukryć, że rozwój firm takich jak Hormann, Wikęd, CAL przyczynia się też do rozwoju reszty konkurencji. Dzięki temu są raz że lepsze drzwi, dwa że ceny za dany produkt spadają, albo nieznacznie rosną ale za to otrzymuje się sporo więcej jak choćby w serii Premium po modyfikacjach. Cena podskoczyła chyba z 200zł ale za to była potężna zmiana na rzecz zamka hakowego. Cała zasuwnica sporo kosztuje więc tak na prawdę Klient tylko skorzystał na takiej podmianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2018, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość drzwi i dobry montaż to dwie najważniejsze kwestie w tym temacie.
Nie polecam nikomu lekceważyć znaczenia montowania drzwi.
Nawet jeśli to są drzwi wewnętrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >