Jakiej firmy nowoczesne meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

6 maja 2010, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez proponuje jakiegoś poleconego stolarza- ja mam bardzo dużą kuchnię i w trzech salonach wykonanie mebli wycenli mi na ponad 20tys. Stolarz zrobił mi je za 8 - różnica, prawda? I nie sa z byle czego, tylko z drewnianą okleiną i naprawdę zaskakujące

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2011, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał:
Ja tez proponuje jakiegoś poleconego stolarza- ja mam bardzo dużą
kuchnię i w trzech salonach wykonanie mebli wycenli mi na ponad
20tys. Stolarz zrobił mi je za 8 - różnica, prawda? I nie sa z
byle czego, tylko z drewnianą okleiną i naprawdę zaskakujące


A możesz dać namiar na tego stolarza?



_______________________________________________
nowoczesne meble kuchenne Warszawa w twoim domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio widziałem ładną serię mebli kuchennych. Nazywa się ZORA ZEBRANO. Jeżeli podobają Ci się aranżacje nowoczesne w stonowanych kolorach, to z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest kupować meble na wymiar u prawdziwego stolarza jest on z Zambrowa, to moje zdanie. Tutaj mam namiary na dobrego stolarza www.mebledluzniewski.strefa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2011, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak,ale meble zamawiane u stolarza sa o wiele droższe nić te kupione w sklepie internetowym i nie należy o tym zapominać. Wszystko zależy od tego jakie fundusze posiadamy na taki zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2011, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mogę polecić firmę meble-bulda http://meble-bulda.pl/ - maja naprawdę ciekawą ofertę, z realizacji której świetnie się wywiązują. Nic dodać nic ująć

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2011, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze meble pod wymiar można zakupić w firmie winimark, miła obsługa, duże upusty naprawdę polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2011, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam polecam KOMANDOR i Black Red White

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja BRW nie polecam- na forach aż się ugina od opinii na ich temat , masakra jakaś . Ja bym nie zaryzykowała . Komandor jest dość drogi i do lokalnych producentów nie ma startu . Ja jestem z Oleśnicy , kupiłam meble w takiej firmie www.wenus-meble.pl Super obsługa , bardzo komunikatywni ludzie , zgłosiłam że drzwi opadły przyjechali poprawili , zależy im na opinii bo są z okolicy więc się liczą z klientem . Pewnie że można i taniej ale cenę mieli przyzwoitą a jakość z najwyższej półki . Jak ktoś chce tanio to do Bodzia albo KK też z Sycowa - jaka jakość taka cena . Naprawdę się naszukałam ale było warto .

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2011, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o firmie BLACK RED WHITE ??
Mo mam zamiar sb takie kupić- też ze względu, że mam blisko do tego sklepu
proszę o opinie...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >