Jakiej firmy nowoczesne meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

13 czerwca 2011, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja moge polecic w 100% sprawdzonego wykonawcę kuchni na wymiar. Fanatsyczny Pan, potrafi doradzic, wykonuje przepiekne kuchnie, pracuje na bdb materialach, dba o kazdy szczegol.Mozna mu pokazac kuchnie jaka wam sie podoba i taka wam wykona. Mojej znajomej wycenili w stolicy na 35.000zl, a on jej wykonal za 21.000zl.Wyszla piekna.
zainteresowanym podaje jego namiar: markuch77@wp.pl
wycen dokonuje przez emaila.nie wiem jak obecnie u niego z terminami, bo ma duzo zlecen.
Polecam bo super wykonanie i konkurencyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oooo fajnie bo miałam ostatnio pomyśleć nad nową kuchnia może ten pan mi doradzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2012, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam ostatnio meble z Atlas Kuchnie - fioletowe i drewniane, z białymi blatami. Bałam się ze ten bakłażanowy kolor będzie zbyt przytłaczający, ale pracownik salonu zrobił mi wizualizację, pomalowałam ściany na pastelowo tak jak radził i wyszło naprawdę świetnie. Jasne delikatne ściany rozświetlają wnętrze, a fioletowe szafki dodają wszystkiemu trochę "pazura". Poniżej wklejam zdjęcie tych mebli ze strony producenta. Polecam tą firmę, super obsługa, potrafią fachowo doradzić, meble były zamontowane szybko i dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2012, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

faktycznie, nawet dobrze to wygląda, choć mogłoby się wydawać, że fioletowy i kuchnia powinny się automatycznie wykluczać. a jednak nie ;)


_____________________
Hurtownia książek

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2012, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W poprzednim mieszkaniu miałam zabudowę kuchenną ATLAS KUCHNIE, biale meble, nie żółkły, nic sie z nimi nie działo, polecam tą firmę, meble są naprawde wysokiej jakosci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2012, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem co oznacza remont kuchni, ostatnio sam przez niego przechodziłem :) Ja mogę polecić Ci sklep Twój Dom, ma siedzibę w Gdańsku. Zamówiłem u nich meble kuchenne na wymiar. Wszystko zrobili dokładnie tak jak chcieliśmy z żoną. Wcześniej pokazano nam wizualizację komputerową, także wszystko odbyło się profesjonalnie.
Co do montażu to poszło bardzo szybko i sprawnie. No i świetnym bonusem było to, że dostaliśmy rabat na sprzęt AGD, a właśnie zanosiliśmy się wtedy również z jego kupnem. Także jak dla nas super :)

Ten post był edytowany przez Kazik_BOB dnia: 4 czerwca 2012, 17:37
Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2012, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam meble z atlasu, kupiłam je kilka lat temu i nic się z nimi nie dzieje, bardzo trwałe i wytrzymałe, a przy tym ładne. Gdybym robiła remont prawdopodobnie znowu bym ich wybrała.

Ten post był edytowany przez marymontka dnia: 19 czerwca 2012, 15:03
Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się, że u stolarza jest taniej niż w studio mebli kuchennych.
Mamy w ofercie niemieckie meble kuchenne nobilia i już niejednokrotnie robiliśmy porównanie. Ceny wypadają bardzo podobnie, a jakość produktów jest nieporównywalnie inna.
Przede wszystkim proszę się zorientować jaką gwarancje daje stolarz na meble i co istotne - na kolor?!

kuchnie-nobilia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

http://kuchnie-nobilia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2012, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj każda opinia będzie inna,ponieważ jedni z nas wolą kuchnie w tradycyjnym,natomiast inni w nowoczesnym stylu. Ta powyższa aranżacja pokazana na zdjęciu przypadła mi do gustu,jest dosyć ciekawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >