Jakiej firmy brama garażowa najlepszym rozwiązaniem?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 listopada 2008, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka brama garażowa waszym zdaniem będzie najlepsza? Chciałbym żeby ta brama garażowa była koloru machoniowego, otwierana do góry na pilota bez żadnych ozdobników. Uprzejmie proszę was o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2009, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
Proste pytanie, prosta odpowiedź: tylko Hormann. Aha, i broń Boże nie zakładaj tych drzwi samemu. Najlepiej wziąć ekipę licencjonowana przez producenta bramy. Wtedy nie wymigają się tak łatwo od ewentualnych napraw i gwarancji, tłumacząc się że to wina złego montażu. Dobrych fachowców znajdziesz na stronie fachowaekipa.pl
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2009, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
ja ostatnio też szukałem dobrej bramy i mogę się pochwalić, że znalazłem taką firmę co oferuje tanie i solidne bramy, firma nazywa się aluminiumap

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2009, 00:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Hormann jest bardzo dobry ale moim zdaniem za drogi taki zestaw jak Ty chcesz ma Wisniowski jest tańszy i ma towar bardzo dobrej jakości, oczywiście tak jak stweirdził przedmówca weźmontażystów firmowych to gwarancja dobrej usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się bramy Wiśniowskiego są solidnie zrobione , cena też przyzwoita.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2009, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

byłem wczoraj u znajomego kupił brame przesuwną w Castoramie nie znoszę marketów i towaru z tantąd ale ten wygląda o dziwo solidnie ciekawe jak długo postoi.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2015, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę, chcesz i masz - http://www.hanbud.com.pl/dystrybutor-bram-wjazdowych-bramy-g arazowe-drzwi-stalowe,22,bramy-segmentowe-wisniowski,52.chtm , dokładnie to czego szukałeś. Brama garażowa o wybranym przez Ciebie kolorze, prosto od producenta z Krakowa a co najważniejsze, dobra jakościowa i sprawdzona przeze mnie. Sprawdza się świetnie zarówno latem jak i zimą, kiedy temperatury schodzą poniżej -15, żadnych awarii.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2015, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja moge polecic bramy hormann, sam taka kupowalem do swojej posiadlosci rok temu tutaj www.artmar-lublin.pl oczywiscie segmentowa, bo wedlug mnei jest duzo wygodniejsza

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam segmentowe bramy garażowe, które można zobaczyć tu http://emaks.pl/inne/bramy-garazowe.html, dodatkowo czujniki na podczerwień - to się naprawdę przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2016, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja montowałem brame garażową segmentową z firmą Famix ...bardzo dobre wykonanie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >