Jakiej firmy nowoczesne meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2008, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakich firm meble do zabudowy są najnowocześniejsze najwytrzymalsze i najładniejsze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2008, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka kategria cenowa Cię interesuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2008, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Może www.insidestudio.pl? ja jednak w takich kwestiach wolę szukać mniejszych producentów w najblizszym otoczeniu. To co oferuja wcale nie jest gorsze, a na pewno tańsze

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2008, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Przediał cenowy od 3 tyś do nawet i 10

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2009, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też swoją kuchnię zamówiłem u lokalnego stolarza i wyszła super. Zapłaciłem myślę że jakieś 30% ceny gdybym kupował ją w salonie meblowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2009, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie jak ktoś przedemną napisał lokalni producenci są naprawde dobrzy w tym co robią i ceny mają miejsze. Taki producent mebli podchodz do każdego klienta idywidualnie wiec masz mozliwosci pomarudzenia :twisted:

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2009, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej znajdz jakiegoś dobrego stolarza.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2009, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym poleciła Komandora - mam od nich szafy w domu, bardzo nowoczesne, solidne i szybko wykonane. Kuchnie i sypialnie też mają, i naprawdę ciekawe wzory :) polecam :)
a ceny zależą od materiałów:) na stronie mają programik do urządzania a tam od razu jest cennik:)
www.komandor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2009, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam stolarza, który robił moją kuchnię.Jestem bardzo zadowolona z jakości no i ceny, różnica była duża tylko dlatego że jest z małego miasta Iławy. Jeśli ktoś potrzebuje to podam namiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2009, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei polecam usługi firm zajmujących się robieniem mebli na zamówienie. Można dostać dokładnie to, czego się chce, obsługa i wykonanie w pełni profesjonalne, a stosunek cana\jakość bardzo korzystny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >