Jakiej szerokości brama wjazdowa ?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

27 lutego 2009, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dwa autka. Fiat palio(co nie jest kolosem) ale mam też stara którym rozwożę różne rzeczy. Czy brama o szerokości 5m dla takiego kolosa wystarczy? Chodzi o to że chciałbym móc swobodnie wykonywać manewry podczas wjeżdżania. Jaka szerokość byłaby optymalna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2010, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby dobrać odpowiednią szerokość bramy radzę wymierzyć szerokość stara wrar z lusterkami i zrobić jeszcze nakład ok. 50 cm z każdej strony. Będzie to opytmalna szerokość do tego by bez problemu i spokojnie wyjeżdżać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2017, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadzwoń sobie do firmy Pro Ogrodzenia- oni ci wszystko wytłumaczą po chłopsku. Mają świetnych specjalistów i służą pomocą. Mi stawiali bramę i dużo doradzali a miałem charakterystyczne ogrodzenie, do którego trzeba było ją dopasować ;p Tutaj nr. 48 796 300 369

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz samochód ciężarowy to lepiej się nie ograniczać, jeżeli chodzi o szerokość bramy. Taką szeroką bramę na zamówienie może wykonać dla ciebie firma www.pawilon-perfect.pl W swojej ofercie mają między innymi wykonywanie bram i robią to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że 5 m będzie wystarczające.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >