Janpul

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2013, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na JanPul. Widzieliśmy jakieś negatywne opinie, że niby zawalili termin itd... Projekt nowego osiedla w Pruszkowie bardzo się nam spodobał, więc umówiliśmy się na rozmowę. Wyjaśniono nam, że wykonawca upadł i na tym polegał problem. Faktycznie, późniejsze realizacje były już OK, nie było żadnych obsunięć. No i się zdecydowaliśmy...:) Najprawdopodobniej kupimy mieszkanie w Wisniowym Sadzie II, nie mogę się doczekać:) Układ mieszkań jest super, więc będzie można łatwo i szybko urządzić nasz kącik :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2014, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamilu, czy możesz napisać coś więcej? Ja także zdecydowałam się już praktycznie na mieszkanie w Nowym Miescie Pruszkow (http://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl/) ze wzgledu na super standard i piekny wyglad bloku. Poza tym, mam juz troche dosc scislego centrum Warszawki, musze odpoczac od tego zgielku:/ Czy mozesz powiedziec jak u Ciebie było z odbieraniem? Slyszalam, ze nie ma problemow i ze sa terminowi, moglbys cos na ten temat powiedziec? Nie wiem jaki uklad masz w Wisniowym, czy podobny do tego nowego bloku czy nie, ale chyba nie bylo problemu z urzadzaniem? W NMP te uklady sa faktycznie przemyslane i mysle, ze poradze sobie z aranzajca bez problemu. Moze ktos poleci kogos od aranzacji wnetrz, sprawdzonego, z Warszawy albo okolic?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2014, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że przepadliscie i temat nie jest rozwijany? No szkoda... Czy nie ma tu nikogo kto mógłby się wypowiedzieć o nowej inwestycji? Mnie tez interesuje Nowe Miasto PRuszkow? Mnie ta oferta jakoś bardzo ujęła :) Ale chciałabym wiedzieć coś więcej z internetu, bo kazda firma mowi wiadomo to samo. Z takich na zywo opini to spotkalam sie z dwma, obie byly pozytywne co mnie ucieszylo. No i co z aranzacja tka jak Agata napisalas? Bo uklady piekne, tylko ja jakos zupelnie sie na tym nie znam...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem tym nieszczęśliwym, który zdecydował się na kupno mieszkania u tego dewelopera. Jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. W garażu po 2 latach od oddania pojawił się grzyb na ścianie. Jest wiele niedoróbek. Nie można doprosić się u niego napraw z tytułu rękojmi.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2014, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja z kolei mam dobre doświadczenie z deweloperami, a dokładniej z jednym , ale słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii o różnorodnych firmach, dlatego przestrzegam żeby dokładnie czytać umowę i wyjaśniać wszelkie niejasności! ostatnio spotkałam się z przypadkiem, w którym deweloper ustanowił siebie jako zarządcę budynku, czyli w umowie zapewnił sobie źródło dochodu przez kilka następnych lat... nie wiem jak się to skończyło u was, ale warto kilka razy wszystko sprawdzić niż się potem uczyć się na swoich błędach

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 stycznia 2017, 11:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2014, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A widzieliście nową przestrzeń, która teraz powstała w Pruszkowie? Pruszków o tym pisze: http://pruszkow.squiz.pl/dla-mieszkancow/kultura/wydarzenia/ plac-mechanikow-i-nowe-miasto-pruszkow . Chodzi o Plac Mechanikow, ktory powstal w miescie. Jest tam tablica, fotanna, laweczki zeby mozna bylo sobie usiasc :)) Co o tym sadzicie? Ma tam powstac osiedle, ktore zrealizuje Jankowski Pulchny. Kupilibyscie tam mieszkanie? To oczywiscie luzno pytam, nie wiadomo nawet kiedy mialoby tam cos ruszyc, ale moim zdaniem potencjal jest :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzialem, ze tutaj oferta jest naprawde obszerna i na pewno cos zawsze się znajdzie www.indomo.info.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2015, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Fari, wiesz coś więcej o tym Placu mechaników? Będą tam coś budować? Bo póki co to widzę,że ruszyli tylko z samym eee zorganizowaniem placu. Pytam bo inne oferty JanPula są całkiem spoko, ciekawe co wymyślą tym razem:D

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno beda, ale kiedy to nikt tego nie wie :))) Poki co w Pruszkowie tylko widac kolejny etap Nowego Miasta Pruszkow ze zamkneli - wkolo rozkopane jeszcze jak diabli, ale blok prezentuje sie mega :D Szkoda, ze juz wszystko sprzedane no i ogolnie, ze nie mam takiej ilosci gotowki hehe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ulka chyba niezbyt dobrze patrzyłas :) Nieprawda ze wszystko sprzedane, jak wejdziesz na ih strone to klikasz w inwestycje i masz wirtualne osiedle i sie podswietlaja na rozne kolory te co sprzedane i te co nie;) Nie przesadzajmy, jeszcze sporo zostalo, wiem bo jestem na kupnie i sie orientuje. Wiec moze najpierw popatrz, a potem mow:) Rozkopane moze i jest, ale przeciez wiadomo, ze wszystko bedzie zrobione, dla mnie blok jest rewelacyjny i nie zaierzam sie przejmowac tym, ze jest bloto teraz!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >