Kabiny Prysznicowe

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

20 grudnia 2018, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne produkty ma polska firma Massi https://massi.pl/. Polecam. Świetnie się prezentują, są wygodne. Mają też właśnie fajną kolekcję kabin prysznicowych. Montaż prosty, użytkowanie przjemne, łatwo taką kabinę utrzymać w czystości, nic się nie psuje. Czego chcieć więcej ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kabinami prysznicowymi to skontaktujcie się z firmą www.martiv.pl W ich ofercie znajdziecie ciekawe kabiny z hydromasażem oraz inne akcesoria do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

• Remont łazienki Liczba postów: 35 Grupa: Łazienki -... Zastanów się także nad granitem. Jest niezwykle modnym i eleganckim rozwiązaniem pasującym do każdej łazienki. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług www.kamien...
  • Wanna czy prysznic? Liczba postów: 8 Grupa: Łazienki -... Zdecydowanie wanna :)
  • Jaka płytka do łazienki? Liczba postów: 21 Grupa: Łazienki -... Dużo tutaj zależy od konkretnej łazienki" w dużych łązienkach sprawdzą się i płytki mniejsze i większe w mniejszych łazienkach lepiej jednak postawić na plytki...
  • Przykładowe aranżacje łazienki Liczba postów: 6 Grupa: Łazienki -... Jaka aranżacja by nie była to warto pamiętać, o tym że istnieją właśnie specjalne farb do łazienki. U siebie malowałem Śnieżką Kuchnia Łazienka. Polecam. Dobrze...
  • Panel Prysznicowy Liczba postów: 39 Grupa: Łazienki -... Ceny są różne, wiadomo jak wszystkiego, ja mogę polecić zestaw KLUDI kludi.com/pl/produkty/lazienka/pure-func tion/ bo jest zarówno niedroga, jak i funkcjonalna....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19250 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >